Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Blíží se konec světa? Za měsíc má asteroid narazit do Země a všechny nás zabít!

Blíží se zkáza?
Zdroj: profimedia.cz
Příští měsíc čeká naši planetu zkáza. Do Země narazí obrovský asteroid a vznikne tak série apokalyptických tsunami. Máme se tedy bát? Tvrdí to ruský astronom a NASA prý lže.

Naši planetu by měl příští měsíc zasáhnout ničivý asteroid, který má označení 2016 WF9 a měří průměrně tři čtvrtě kilometru. Podle ruského astronoma Djomina Damira Zacharoviče by měl zasáhnout Zemi a způsobit vlnu ničivých tsunami, která zničí celá města. Vše se má stát 25. února.

Podle ruského astronoma pochází asteroid z mýtické planety Nibiru, která je na okraji naší sluneční soustavy. Podle jeho konspirační teorie má příští měsíc vyhladit život na naší planetě.

Podle britského Daily Mailu ale vesmírný objekt monitoruje NASA, která uklidňuje, že asteroid Zemi mine o 50 milionů kilometrů. Všechny historky o Nibiru a zkáze planety prý nemají reálný základ. Podle Daily Mailu ještě nedávno nikdo Zacharoviče neznal. Jeho jméno se objevilo až v souvislosti s planetou Nibiri a zvěstmi o konci světa.

Související články

Další články