Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) Počasí požár v Bohumíně

Nejnovější kauzy

Blíží se k nám nejošklivější módní trend všech dob!

Asi nám došla slova…
Zdroj: facebook.com
+ Další 2 fotografie
Nový módní trend, blížící se k nám z Jižní Ameriky, zaskočil dokonce i nás jakožto otrlé novinářské hyenky, které už viděly ledasco. Nejsme si úplně jisté, zda vznikl proto, aby měly nehtařky více zakázek, nebo proto, že lidstvo už je tak zdegenerované, že neví coby, a protože bylo vše dobré již vymyšleno, vymyslela se tahle nechutnost.

Je to tak, dámy a pánové. To, co vidíte v galerii, netřeba dlouze popisovat. Jedná se umělé nehty, které znáte u žen, jež nebyly obdařeny hezkými a pevnými přírodními nehty, případně se jim to prostě líbí na rukou. Jak ale bystré oko čtenáře vidí, v tomto případě jsou umělé nehty na nohou.

Předem bychom rády chtěly upozornit všechny dámy, které hodlají tuto módní šílenost převzít, na to, že nejenže je to nehezké, ale možná přímo nechutné. Zdá se ovšem, že je jen otázkou času, než kolem nás budou klapat dívky a ženy s umělými pařátky.

Kdo do toho půjde jako první?

Související články

Další články