Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Střelba v Ostravě StarDance 2019 Extra Host (pořad) Události roku 2019

Nejnovější kauzy

Blíží se JESETEŘÍ ÚPLNĚK VE VODNÁŘI: Přinese nebezpečné lži a odnese lásku

+ Další 4 fotografie
ÚPLNĚK
Ve čtvrtek 15. srpna v 14:29 hodin vyvrcholí úplněk ve znamení svobodomyslného Vodnáře. Tento úplněk, který se nazývá Jeseteří, bude soustřeďovat svou energii na nezávislost, originalitu, pokroky, ale i na možný neúspěch. Jeseteří úplněk, podle indiánského názvu, odkazuje na to, že v tomto období se jeseter, ryba z Velkých jezer, dal poměrně snadno ulovit. Na co bychom v období tohoto úplňku měli být opatrní a co nás čeká? Čtěte!

Intenzivní síla Měsíce

Úplněk ve Vodnáři působí obzvláště intenzivně. Vaše ideály a fantazie budou proudit správným směrem. Při tomto tranzitu nemá cenu lhát. Lež má krátké nohy a v tomto případě by mohla zničit veškeré vaše plány. I když si chcete nechat otevřená zadní vrátka, buďte upřímní. Energie tohoto úplňku je dynamická, a to zejména ve vztazích. Právě proto, že je Vodnář pravdomluvný, můžete se dostat do konfliktu se svou láskou. Nespoutané vášně při tomto úplňku neočekávejte.

novebanner5

Experimentování a výbušnost

Lásku na celý život při tomto tranzitu nenajdete. Pokud jste nezadaní a hledáte vhodný protějšek, budete muset být originální a intuitivní. Vodnář touží spíše po nezávislosti a těmito energiemi vás bude ovlivňovat. Při tomto Měsíci můžete pociťovat nervozitu, být výbušní a roztěkaní. Vaše myšlenky se budou soustřeďovat na budoucnost a zatoužíte po experimentování. Možná se u vás projeví rebelie a problémy s autoritami.

Mohlo by vás zajímat

Další články