Trendy
válka na Ukrajině EURO 2024 Clash of the Stars 8 Filmový festival Karlovy Vary 2024

Blíží se finále Svatby: Páry otevřeně o pohlavním styku a dusnu doma

Nyní je čeká svatební cesta, která se natáčela v Panamě.
Zdroj: Se souhlasem TV Nova
Předchozí Další
+ Další 3 fotografie
Svatba na první pohled

Velký sociální experiment Svatba na první pohled, který vysílá každý čtvrtek TV Nova, směřuje do finále. V tomto dílu je před velkým rozhodnutím u většiny párů atmosféra jako v papiňáku před výbuchem. Kdo to neustojí? Jaké pravdy nechce nikdo slyšet?

Jedenáctý díl reality show Svatba na první pohled přináší bez příkras každodenní realitu společného života účastníků. Všichni do jednoho se experimentu zúčastnili, aby s pomocí vědy našli lásku na celý život. Má to ale malý háček. Zatímco ideálního partnera či partnerku jim věda skutečně pomohla najít, svatba byla jen začátkem procesu vzájemného poznávání se a tvrdé dřiny na tvorbě vztahu, pokud má někam směřovat. Všechny páry si během společného života prošly krizí, některé i opakovaně. Mají přesto šanci na lásku?

Snad nejhůř je na tom momentálně poslední pár, který si řekl své ano – Katka a David. Jejich představy společného života a očekávání, jak by se měl partner chovat, jsou natolik rozdílné, že spolu chvílemi pomalu nedokážou mluvit. Oba jsou rozčarovaní, oba si uvědomují, že to mezi nimi není ideální, ale jak z toho ven? Do jejich manželství na zkoušku zasáhne dokonce i vztahový kouč Petr Jan Křen, který jim ukáže možné východisko z krize. „Zapomínáme na to krásné, co můžeme získat. A nebavíme se o sexu, bavíme se čistě o tom dotyku,“ komentoval test na TV Nova, kdy Katce a Davidovi doporučil, aby se zkusili chytit za ruku. Bude tato lekce stačit? Co je pro ně nejhorší? A kdo přizná jako první bolestivou pravdu?

Jaké páry spolu zůstanou?

Hodně dusno je také na setkání tří párů, které mají již převážnou část manželství na zkoušku za sebou. Brzy je čeká konečné rozhodnutí, zda spolu zůstanou, anebo půjdou od sebe a nikdy víc se už neuvidí. Mají jedinečnou příležitost podělit se o své zkušenosti s ostatními, zjistit, jak na tom jsou další páry, které také procházejí experimentem. U jednoho stolu zasednou Andrea s Kadrim, Mirka s Petrem a Klára s Michalem. Na první pohled je zřejmé, kteří z nich skutečně fungují jako pár, mezi kým to jiskří a u koho to spíš skřípe.

„Z Kláry je cítit životní zkušenost. Při našich rozhovorech jsme s ní hodně mluvili o tématech, jako je žena, ženství, role ženy ve vztahu, potřeba být pro muže ženou. Myslím, že to je něco, co Mirka a Andrea zatím ještě hledají,“ shrnul zásadní téma u všech tří vztahů Petr Jan Křen.

Otevřená zpověď o sexu

Některé páry v očekávaném dílu otevřeně přiznají, zda spolu provozují pohlavní styk či nikoli. Dva páry rovnou přiznaly, že styk neměly, ale jeden pár už ano. Který to byl?

GLOSA: Mikýřova úžasná pouť Survivorem. Mikyska vyhrál právem, ale pomohla mu zbabělost a krátkozrakost soupeřů

Související články

Další články

Nejnovější kauzy