Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020 finále MasterChef 2020

Nejnovější kauzy

Blíží se éra temné energie. Už ovládla i celebrity!

Podle všeho je temná energie je tak zákeřná, že během chvíle dokáže nenávratně ovládnout nejen jedince, ale dokonce i celé rodiny. O tom, že je schopná ovládnout nejen tělo, ale i mysl, se už přesvědčily i některé celebrity.

Temná energie byla dosud jen teorií, o které jsme slyšeli pouze vyprávět. Její skutečně znepokojivé účinky se ale již začínají projevovat. Naplno by měly propuknout už 20. března během zatmění Slunce.

I když podstata temné energie zůstává obestřena tajemstvím, má se za to, že se šíří elektrickou sítí a kromě jedinců, mezi kterými může být kdokoli z nás, ovládá i spotřebiče. Blikající žárovka, zrnící televize, špatný signál nebo skákající pračka? Nedivte se, pokud vám obchodník, u něhož jste spotřebič zakoupili, neuzná reklamaci s tím, že výrobek byl postižen temnou energií.

Podle odborníků prý už za pár dní bude hůř! Vaše špatná nálada, náhlé změny chování souseda, zhoršení prospěchu dětí ve škole nebo podivné projevy celebrit na veřejnosti: na vině může být temná energie.

Související články

Další články