Trendy tagy Petr Kellner Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Blikanec Tomáše Řepky startuje: Tomáš Skuhravý prozradil, co si myslí o českém fotbalu

Vydavatelství Extra Online Media představuje další výrazný pořad se známou osobností. Od 15. června odstartuje sportovní magazín Blikanec Tomáše Řepky. Bývalý legendární obránce si do studia bude zvát zajímavé hosty z fotbalového prostředí a spolu budou rozebírat nejen probíhající světový šampionát.

Prvním hostem Tomáše Řepky (44) je fotbalový kanonýr Tomáš Skuhravý. Věděli jste, že Skuhravý je vášnivým houbařem? Jaké ženy si slavný Bomber váží nejvíce? A kdo je nepřeceňovanějším českým hráčem? O tom všem se Skuhravý rozpovídal.

Blikanec Tomáše Řepky se řadí k novým video projektům vydavatelství Extra Online Media, mezi které již patří také připravovaný pořad Extra Focus, který bude moderovat Kateřina Kristelová (38).

„Těším se, že budu moci některé slavné fotbalisty představit veřejnosti z jiného úhlu. S některými kluky máme opravdu skvělé vztahy, takže věřím, že poodhalí i něco pikantnějšího ze svého soukromí. Zajímavé určitě budou také odborné postřehy k šampionátu a nebude chybět humor,“ uvedl k projektu Řepka.

„Baví nás, že Tomáš Řepka není spojený s žádnou fotbalovou lobby a nemusí si dávat pozor na pusu. Tento pořad rozhodně nebude o nějakém diplomatickém pochlebování u kávičky. Blikanec si posvítí i na zákulisní věci, o kterých se raději mlčí,“ říká ke spolupráci s Řepkou šéfredaktor eXtra.cz Josef Šťastna.

Portál eXtra.cz dosahuje návštěvnosti přes 2 miliony RU (v dubnu 2 123 000 reálných uživatelů). Vydavatelství Extra Online Media kromě eXtra.cz provozuje i weby G.cz (867 000 RU), OneTV.cz (530 000 RU) ExtraStory.cz (845 583 RU), Lifee.cz (949 000 RU).

Související články

Další články