Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Blikanec Tomáše Řepky je zpět: Při rozhovoru s Ladislavem Vízkem se objevila Vlaďka Erbová!

+ Dalších 6 fotografií
Je tu druhá řada populárního fotbalového magazínu. Blikanec Tomáše Řepky se vrací na portál eXtra.cz a prvním hostem je fotbalová legenda Ladislav Vízek (63). S Tomáše Řepkou (44) si povídali o fotbale, financích a nakonec přišla řeč i na Vlaďku Erbovou.

První řada magazínu Blikanec vás velmi zajímala a tak bylo jasné, že Tomáš Řepka (44) nachystá pokračování. Prvním hostem nové řady je fotbalový kouzelník a věčný vtipálek Ladislav Vízek.

Ten hned na úvod rozhovoru přiznal, že Řepku dlouho neměl rád. Vadily mu klasické blikance. Právě proto Vízek jeden čas nedoporučoval, aby Řepka přestoupil do Plzně. Dnes si ale pánové už odpustili a jsou z nich kamarádi.

Řeč se točila hlavně kolem fotbalu. Vízek prozradil, kdo je podle něj současným největším talentem domácí ligy. Pak se řeč stočila na Plzeň a její šance v Lize mistrů, kde na tým Pavla Vrby čeká i famózní Real Madrid. Vízek doufá, že Plzeň v základní skupině ostudu neudělá.

Když přišla řeč na peníze, tak Vízek přiznal, že životem milionáře rozhodně nežije. „Byl jsem lepším fotbalistou, než je zeťák Vláďa Šmicer, ale on si dnes pořídil tři hotely. Já mám jednu hospodu,“ říká bez vytáček Vízek. Radost mu v současné době dělá hlavně maličká dcera, kterou si pořídil s novou partnerkou.

Vízek také řekl, jak vnímá současný bulvár. A ve finále rozhovoru se nečekaně objevila také Vlaďka Erbová (37). Vízek prý měl od začátku jasno, že tahle paní není pro Řepku ideální. Podívejte se na celý rozhovor.

Související články

Další články