Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Počasí Extra Host (pořad) MasterChef Česko 2020 SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Blikanec Tomáše Řepky: Dagmar Damková popsala, jak to chodí po zápase ve sprše

+ Další 3 fotografie
Pozvání do Blikance Tomáše Řepky tentokrát přijala fotbalová rozhodčí Dagmar Damková (43). Jakou chybu udělala ve svém prvním zápase? Jak ve skutečnosti probíhá sprchování po zápase? A co všechno ji naučil její manžel Roman Berbr (64)? Podívejte se na Blikanec s Dášou.

Tomáš Řepka (44) je přesvědčen, že Damková fotbalu opravdu rozumí. Přesto Damková přiznala, že hned v prvním utkání v Liberci, které řídila, chybovala. Dala žlutou kartu jinému hráči. Dnes to už bere s humorem.

Damková je původní profesí učitelka. V zápasech se s hráči snažila hodně komunikovat. Na každého působila trochu jinak, jak si kdo zasloužil.

Damková také vzpomínala na to, jak řídila Řepkovo utkání. Měla za cíl dostat ho na svou stranu, aby si získala jeho důvěru. Ale nakonec musela Řepkovi udělit žlutou kartu.

A během rozhovoru došlo také na téma sprchování. Na to se Dáši prý ptá úplně každý. Co přiznala o sprše? Podívejte se na celý rozhovor.

Související články

Další články