Trendy tagy Petr Kellner Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Blikanec Tomáše Řepky: Co dnes dělá Tomáš Skuhravý? A kdo je nejpřeceňovanější hráč v Česku?

Vydavatelství Extra Online Media představuje nový pořad. Blikanec Tomáše Řepky rozhodně nebude nějaké pochlebování u kávičky kámošům ze Sparty. Naopak. Prvním hostem Tomáše Řepky (44) je fotbalová legenda Tomáš Skuhravý (52). Co si Bomber myslí o současné Spartě? Kdo je podle něj nejpřeceňovanějším českým hráčem? A vrátil by se legendární kanonýr pracovat pro současnou Spartu? Podívejte se na hodně zajímavý rozhovor.

Tomáš Skuhravý se v pořadu Tomáše Řepky (44) hodně ostře vyjádřil k současné české reprezentaci. Poskládat jedenáctku, která by mohla jet na Mistrovství světa 2018, se mu prostě ze současných hráčů nepovedlo.

Bomber také uvedl, že by se dokázal vrátit pracovat pro současnou Spartu. Ale potřeboval by nějaké záruky. Třeba že za nezdary někdo vyvodí odpovědnost. To se v současné Spartě podle Skuhravého neděje. Když měl Tomáš jmenovat hráče, který je v Česku nejpřeceňovanějším, měl hned jasno. Je to Václav Kadlec

Určitě víte, že Skuhravý obdivoval krásné ženy a rychlá auta. Ale možná jste netušili, že ho můžete potkat v lese na houbách, které jsou od dětství jeho obrovskou vášní. Bomber také pohovořil o osudových ženách, o tom jak zvládal (a nezvládal) slávu a na závěr se nebál odpovědět, co si myslí o Řepkovi. Podívejte se na celý rozhovor, který vznikl v prostředí Hard Rock Cafe, kde můžete sledovat přenosy z MS ve fotbale.

Související články

Další články