Trendy
válka na Ukrajině EURO 2024 Karel Gott Shannen Doherty

Blesk z čistého nebe: Nově štíhlá Charlotte Štiková se rozešla s milovaným Ifkem

Charlotte Štiková
Zdroj: Se souhlasem Charlotte Štiková
Předchozí Další
+ Další 4 fotografie
rozchod

Zdálo se, že mladší sestře Ornelly Koktové (29) Charlotte Štikové (25) se v poslední době velmi daří. Zejména se na svém Instagramu pochlubila, že zhubla přes třicet kilo. Avšak ne vše je zalité sluncem, Charlotte svým sledujícím naznačila, že se rozešla se svým dlouholetým přítelem Ifkem, který si ještě před pár měsíci nechal vytetovat její tvář na ruku.

"Když už s vámi sdílím skoro vše, chci i tohle. Konec jedné etapy," uvedla Charlotte Štiková k archivnímu snímku, na kterém se drží se svým dnes již zřejmě expartnerem Ifkem za ruku. Není to přitom tak dlouho, co se na Instagramu pochlubila, že si na tělo nechal vytetovat kus její tváře, kterou podle svých slov chtěl mít "pořád a navždy na očích." A tak se zdá, že rozchod přišel jako z čistého nebe.

Hubnutí

Charlotte Štiková prošla v posledních měsících ohromnou proměnou. Zhubla 37 kilogramů a své sociální sítě od té doby zásobuje jednou žhavou fotkou za druhou. Před nějakou dobou se redakci eXtra.cz svěřila, že měla hned několik důvodů, proč se do hubnutí pustila.

"Mojí motivací bylo, abych žila plnohodnotný život. Já jsem ještě po show Štiky nějak ztloustla a bylo to strašné. Chůze mi dělala problém. Zdálo se mi, že jsem se už kolébala do stran. Nemohla jsem dělat žádné aktivity. Strašně mě to omezovalo. Bylo mi z toho nanic," prozradila půvabná blondýnka.

Přerušení kontaktu s matkou

V posledních měsících také Charlotte zřejmě nadobro ukončila kontakt se svou matkou Monikou Binias, kterou obvinila, že se v minulosti pokusila jejího bývalého přítele Ifka svést. Obvinění si ale Monika líbit nenechala. "Tady v téhle situaci zkrátka platí, že každý dobrý skutek musí být po zásluze potrestán, a platí to na ně oba. Byly doby, kdy byl Ifko vydíraný firmou, neměl doklady a ani pojištění. A vy za něj jdete na ambasádu, všechno mu zařídíte včetně práce. Přála bych si, aby si vytáhli hlavu z prdele," ​vzkázala Binias páru přes redakci eXtra.cz.

Monika se do své mladší dcery nedávno pustila i kvůli hubnutí, Charlotte se prý snaží obelhat své sledující. "Přijde mi totálně nefér tvrdit, že držím dietu a cvičím, a pravda je taková, že mám podvázaný žaludek. Pak si dávám pravidelně fotky postavy někoho jiného na sítě," uvedla Binias.

Charlotte má aktuálně největší oporu ve své starší sestře Ornelle Koktové, která s matkou ukončila veškeré styky už před pár roky.

Kateřina Ujfaluši o intimních scénách v Ulici: Přítele to zamrzelo, ale už se uklidnil, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy