Trendy tagy Čauky lidi SuperStar 2021 StarDance 2021 Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Blesk z čistého nebe: Honza Musil mizí z Barrandova, jeho pořady se ruší

Honza Musil: Nečekaný konec, moderátor mizí z Barrandova
Zdroj: Se souhlasem Honzy Musila
+ Dalších 6 fotografií
moderátor

Kromě Jaromíra Soukupa patřil dlouhá léta k televizi Barrandov též moderátor Honza Musil (54). Nyní je však jeho působení na této stanici u konce. Jak sám oznámil, jeho pořady se ruší.

"Moje pořady jsou vedením TV Barrandov zrušeny. Léta na TV Barrandov mi dala řadu příležitostí, jak ukázat, co mě baví, a co si myslím, že umím. Byla to hezká doba." Těmito slovy uvedl moderátor Honza Musil na svém Instagramu, že jeho éra na TV Barrandov je u konce. Musil přitom patřil dlouhá léta k hlavním tvářím této stanice.

"Jsem vděčný za velkou řadu diváků a příznivců, které moje pořady získaly. Bez vás bych nebyl ani já, ani pořady, které patří - byť už jen v reprízách - k těm nejsledovanějším na TV Barrandov," dodal Musil, který uváděl například pořad Nebezpečné vztahy nebo Osudové okamžiky. Ačkoli hodnocení těchto pořadů patří mezi velmi nízké, své pravidelné diváky si v průběhu let našly. Kritizován byl především způsob natáčení těchto pořadů, kdy najatí herci hráli běžné občany a jejich příběhy.

"Moderování je krásná a také náročná profese, kterou miluji a kterou jsem dostal do vínku po své babičce. Ta uměla také naslouchat lidem a ráda si s nimi povídala. ❤️ Jsem vděčný za všechna setkání s řadou úžasných kolegů, hostů a lidí kolem mých pořadů. Taková setkání jsou vzácná," napsal Musil, který podle svého vyjádření bude nyní aktivní především na sociálních sítích.
Související články

Další články