Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Kokain v Česku

Nejnovější kauzy

Bledá tvář i ztrhaný výraz: Shannen Doherty asi Valentýna s manželem neoslaví. Nebude na to mít sílu!

Vrátí se někdy Shannen její původní krása?
+ Dalších 24 fotografií
Shannen Doherty (46) sváděla v posledních letech boj s rakovinou. Oporou jí byla maminka Rose i manžel Kurt Iswarienko. Herečka, která se proslavila rolí Brendy Walsh v seriálu Beverly Hills 9210 nebo Prue v seriálu Čarodějky, ale moc dobře nevypadá, a i když se snaží na sociálních sítích prezentovat statečně, úsměv jí věří málokdo. Bledá tvář i ztrhaný výraz hovoří za vše. Blížící se Valentýn herečce moc nepřidá, vzhledem k tomu, že o veškerou krásu přišla kvůli nemoci. Je otázka, jestli bude mít vůbec sílu ho s manželem oslavit.

Svatý Valentýn už nám klepe na dveře. Na území celých Spojených států svátek zamilovaných slaví skutečně bujaře. Lidé chodí na romantické večeře a užívají si jeden druhého. Nejedna celebrita si jako důkaz lásky dá zamilovaný snímek se svojí druhou polovičkou na Instagram.

Těžko říct, jak divoce oslaví svátek zamilovaných herečka Shannen Doherty. Svůj život na Instagramu sice prezentuje po vyhraném boji nad rakovinou sluníčkově, ale podle jejího výrazu to vypadá, že na večeři s manželem Kurtem Iswarienkem už pomalu ani nebude mít sílu.

Lékaři objevili Shannen agresivní rakovinu prsu po čtyřicítce. Za celou dobu svůj boj jedinkrát nevzdala a bojovala, aby dostala novou šanci na život, a to se jí povedlo. Bohužel se ale zdá, že nemoc jí vzala všechnu krásu.

Mohlo by vás zajímat

Další články