Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Libuše Šafránková

Nejnovější kauzy

Blbý a blbější po 26 letech: Jak dnes vypadají Jim Carrey a Jeff Daniels

Zdroj: New Line Cinema
+ Dalších 12 fotografií
galerie
Oblíbená komedie Blbý a blbější byla natočena už před 26 lety. U diváků se okamžitě stala populární především díky své nenáročnosti - je to zkrátka oddechový film, u kterého není vůbec třeba přemýšlet. Jak dnes vypadají Jim Carrey (58) a Jeff Daniels (65), kteří se ujali rolí hlupáků Lloyda a Harryho?

Komedie Blbý a blbější, pojednávající o spolubydlících Harrym a Lloydovi, kteří inteligencí příliš neoplývají, baví diváky už dlouhých 26 let. Snímek se nepochybně stal hitem především kvůli obsazení, do dvou hlavních rolí byli obsazeni mistři humoru Jim Carrey a Jeff Daniels

Oběma hercům se podařilo své kariéry po filmu nejen zachovat, ale ještě lépe rozjet. Nepochybně větší slávy se celosvětově dočkal Jim Carrey, který od komických rolí neopouští. Jeho přednes by mu to ani nedovolil. Aktuálně se mu v Americe skvěle daří s vlastním seriálem s názvem K smíchu.

Jeff Daniels hrál a i nadále hraje spoustu vážných postav, ke komedii ale nemá daleko. Ačkoliv z filmu Blbý a blbější si ho diváci pamatují jako rozčepýřeného idiota, ve skutečnosti je to dnes již 65letý elegán. Jeho dokonalé ztvárnění Harryho dokázalo, že je schopný se ujmout skutečně jakékoliv role.

Proměna

Téměř tři dekády se do obličeje vepíšou každému, není ale pochyb o tom, že v případě Carreyho a Danielse to bylo jen ku prospěchu. Když se totiž Jim zbavil účesu podle hrnce a Daniels si vlasy ostříhal a učesal, stali se z nich velmi sympatičtí muži. Podívejte se do galerie, jak oblíbení blbci vypadají dnes.

Související články

Další články