Trendy tagy očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi

Nejnovější kauzy

Blbka, vyhoďte ji: Knechtová se v SuperStar posmívala Tomášovi, že je dřevo v posteli! A strašně to schytává

Katarína Knechtová a Tomáš Křížka.
Zdroj: reprofoto TV Nova
+ Dalších 6 fotografií
Ubohá a neprofesionální! I takto se diváci vyjadřují k porotkyni letošního ročníku SuperStar Kataríně Knechtové (37), která při zužování sto dvaceti soutěžících na šedesát urazila mladého klučinu tak, že by to mohlo klidně skončit i tragédií, kdyby byl slabší povahy.

Je fakt, že dvacetiletý Tomáš Křížka, mimochodem mladší bráška úspěšného finalisty SuperStar 2015 Daniela, písničku zakňoural a na postup to vážně nebylo, nicméně slovenská zpěvanka s jedním velkým hitem vážně přestřelila.

„Ty jsi přesně prototyp zpěváka, který nemá cit. A obávám se, že ani nebudeš dobrý v posteli, když takto zpíváš,“ vmetla Tomášovi do tváře, na což Matěj Ruppert zíral s otevřenou pusou, zatímco Katarína se usmívala od ucha k uchu, jak mladému soutěžícímu srazila sebevědomí.

Už při castingu bylo jasné, že jí klučík něčím vadí. Zatímco Ruppert se nad jeho výkony rozplýval, ona mu hned mrazivě dala sežrat, jak je strašný.

Teď, po odvysílání nedělního dílu SuperStar, se na ni za urážku Křížky sesypaly stovky rozhořčených kritik diváků, kteří ji nejednou počastovali mnohem ostřejší kritikou včetně osobních urážek.

„Je to blbka. Vůbec ji neznám. Kluk vypadal unaveně, asi tam fakt byli přes celou noc. Prostě se mu to nepovedlo. Ale ona sama pořádně nikdy nic nedokázala, hlavně že uráží mládežníka, kterému to před celým národem může rozhodit psychiku,“ zlobí se Martina.

A další se přidávají.

„Vůbec jí nepřísluší tipovat, kdo je jaký v posteli. Naštvala mě. Myslela jsem, že je to pěvecká soutěž,“ píše Věra.

Podle Kateřiny je to za hranicí profesionality, Stanislav si zase myslí, že Knechtová se chová celou soutěž jako hloupá puberťačka.

„V jednom z castingů se věšela po soutěžícím jako nadržená samička a tady tomu nasadila korunu. Opravdu trapné a zralé na vyhazov z poroty,“ uvedl.

„Tohle bylo totálně za hranicí lidskosti, natož profesionality. Holka, hluboko jsi klesla, až na samotný dno,“ napsala NiaDope. A co vy? Také soudíte její hodnocení takhle přísně? Nebo vás pobavilo?

Související články

Další články