Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Ivana Gottová StarDance 2019 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Bláznivou fotografku nikdo nechce, a tak si vytvořila rodinku z figurín, s kterou žije 14 let! Vzala si je dokonce i do nemocnice!

V nemocnici je třeba mít nablízku své blízké.
+ Dalších 13 fotografií
Suzanne Heintz (43) cestuje po celém světě, ale nikdo s ní nechce nikam jet, a tak s sebou bere tak trochu jinou rodinku. Vytvořila si ji z figurín a bere ji úplně kamkoliv. Nově dokonce i do nemocnice! Kam až to povede?

Suzanne už byla unavená z věčných otázek, kdy se vdá, kdy si pořídí rodinu, kdy se usadí… Z toho důvodu se rozhodla vytvořit rodinu imaginární pomocí figurín z obchodu a zastavit tak příval věčných dotazů.

Nejsme si ale jisti, jestli to nepřineslo otázek ještě více. Suzanne se totiž nespokojila jen s tím, že bere figuríny na dovolenou, ale nově je bere i nakupovat nebo například do nemocnice.

Snaží se tím upozornit na to, že i v dnešní době jsou ženy posuzovány především podle toho, zda dostatečně plní roli manželky a matky.

Jí ale toto dělení přijde už úplně přežité a snaží se ho velice kuriózním počinem nabourat.

Nutno dodat, že některé její fotografie jsou opravdu velice vtipné.

Mohlo by vás zajímat

Další články