Trendy
válka na Ukrajině Survivor 2024 Iveta Bartošová Survivor 2024 - aktuálně

Bláznivé podnikání Gwyneth Paltrow. Herečka nabízí svíčky s vůní přirození či sadu na výrobu odlitku pánské chlouby

Gwyneth Paltrow prodává svíčky s vůní přirození a orgasmu
Zdroj: profimedia
+ Dalších 7 fotografií
NAROZENINY

Gwyneth Paltrow už dávno není jen skvělou herečkou, ale i úspěšnou podnikatelkou. V její hlavě už se přitom zrodila řada bláznivých nápadů, kterými šokovala svět. Na svém e-shopu nabízela svíčku s vůní vagíny, ale také sadu na výrobu odlitku penisu či omalovánky dámského přirození. Přišla i s vaginálními vejci, která ženám měla upravovat hormonální hladinu v těle a regulovat menstruační cyklus. Za tento nápad se ale nakonec dostala k soudu, který prohrála, jak píše Evropa 2.

Americká herečka a zpěvačka Gwyneth Paltrow, které je dnes padesát, si zahrála v celé řadě úspěšných snímků, mezi nimiž vynikají role z filmů Zamilovaný Shakespeare, Těžce zamilován, Nákaza, Iron Man či seriálu Glee. Za Zamilovaného Shakespeara získala Oscara i Zlatý glóbus.

Gwyneth Paltrow a firma Goop

Gwyneth Paltrow je i úspěšnou zpěvačkou, nazpívala několik písní s Hueyem Lewisem či Sheryl Crow. Také byla tváří kosmetické značky Estée Lauder, následně se však vrhla na svůj byznys, ve kterém se jí velmi daří.

Založila firmu Goop, která, jak informuje web republicca.it, se za 14 let stala byznysem za 390 milionů dolarů. Její značka nabízí oděvy, kosmetické produkty, věci pro domácnost i pomůcky pro sexuální wellness.

Zároveň poskytuje rady a informace o cestování, životním stylu, zálibách nebo lécích založených na alternativní medicíně.

Paltrow na svém webu goop.com zveřejňuje také rozhovory s celebritami včetně bývalého přítele a herce Brada Pitta, jenž byl jedním z mnoha mužů, který prošel její postelí. Nyní je šťastná vedle svého manžela a producenta Brada Falchuka, předtím byla ještě vdaná za rockera britské kapely Coldplay Chrise Martina, se kterým má dceru Apple a syna Mosese. Dříve byli po jejím boku i herci Robert Sean Leonard, Donovan Leitch, Ben Affleck či Luke Wilson.

Gwyneth Paltrow vymyslela svíčku s vůní vagíny

Gwyneth je stále hodně aktivní. A ve svém podnikání i hodně odvážná. Světlo světa už spatřila její svíčka s názvem Takhle voní moje vagína, po které přidala pokračování, které má údajně vonět jako její orgasmus.

Jednou však jedna z jejích svíček začala hořet u jedné ze zákaznic, která poté Gwyneth zažalovala o 100 tisíc dolarů. Jeden soud už Paltrow dokonce prohrála, když prodávala vaginální vejce, která ženám měla upravovat hormonální hladinu v těle a regulovat menstruační cyklus. Jak ale píše třeba web Evropa 2, soud tehdy rozhodl, že tato tvrzení nebyla vědecky podložena, a Gwyneth musela zaplatit v přepočtu tři miliony korun.

Reality show Gwyneth Paltrow

Na svém e-shopu nabízí také sadu na výrobu odlitku penisu, omalovánky vulvy nebo dětské jednorázové plenky z alpačí vlny s drahokamy – za dvanáct takových kousků přitom zaplatíte tři tisíce korun.

Na svém kontě má i dva televizní seriály. V minisérii The Goop Lab společně se svými zaměstnanci experimentuje s řadou wellness praktik, v reality show Sex, láska a goop pak za její asistence a týmu odborníků odvážné páry hledají cestu k intenzivnějším sexuálním prožitkům a hlubší intimitě.

Bolestná zpověď Moniky Binias: S o 24 let mladším Petrem přišli o dítě. Bojovala i s tchyní

Související články

Další články

Nejnovější kauzy