Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Svatba Bohuše Matuše

Nejnovější kauzy

Bláznivé matky se pustily do Kate Middleton: Takhle po porodu nikdo nevypadá!

Zdroj: archiv
+ Dalších 40 fotografií
Vlna kritiky se strhla na Kate Middleton (36) poté, co světu ukázala novorozeného syna před nemocnicí, kterého má s princem Williamem (35). Vévodkyně totiž údajně vypadala jen pár hodin po porodu moc perfektně na to, jakou námahu zažila. Ostatní ženy to může mást a vytvářet nerealistický předobraz, tvrdí matky na sociálních sítích.

Kate Middleton to pěkně schytala hned po porodu. Na sociálních sítích se na ni snesla vlna kritiky, že pár hodin po přivedení třetího potomka na svět vypadá tak báječně Bláznivé matky Kate uštědřily několik nepěkných poznámek. Zřejmě z toho důvodu, že jí závidí.

Kritizována byla především proto, že na sobě při výstupu před médii měla červené šatičky od Jenny Packham, upravené vlasy a jemné nalíčení. Takhle prý po porodu nikdo nevypadá, píše Daily Mail Svojí dokonalostí vytváří tlak na čerstvé maminky, aby vypadaly skvěle. Až nesmyslně štvavou kampaň zřejmě z důvodu závisti vede rozhlasová a televizní redaktorka Katy Hill. Ženy tak začaly zveřejňovat své fotografie bezprostředně po porodu, aby ukázaly, jaká je skutečnost.

Jakási kampaň nemá být jen palbou kritiky na Kate, ale i upozornění na to, že vévodkyně je nucena být součástí mediálního cirkusu, který si žádá dokonalý look v situacích, kdy se to od žen běžně neočekává.

Malý princ vážil 3,8 kilogramu a je tak nejtěžším královským miminkem za poslední roky.

Související články

Další články