Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020 finále MasterChef 2020

Nejnovější kauzy

Bláznivá zpěvačka Lily Allen ukázala nejnovější nehtovou módu. Raději si na ten děs necháme zajít chuť!

Lily Allen hodně ráda provokuje, tady je ještě za slušňačku.
Zdroj: koláž archiv
+ Další fotografie

Lily Allen (29) je jednou z nejlepších britských zpěvaček, respektive tedy muzikantek, protože když už si chce něco zazpívat, složí si k tomu taky sama text a ještě je schopná se k tomu doprovodit sama na kytaru.

A to abyste dneska skoro pohledali. A navíc Lily dost často zpívá o tom, co sama zažila, anebo se nebojí ve svých textech zajít až úplně na hranu, takže není divu, že když ji pak hrají na hudebních televizích, dost často je tam slyšet jenom ticho, protože hodně slov z toho musí produkce vytípnout.

Mimo své texty je také dost proslulá tím, že stejně jako Rihanna chodí nejraději po venku napůl svlečená a mezi její oblíbené triky patří třeba jakože omylem odhalená prsa, což samozřejmě dělá záměrně. Protože hanbatých fotek s Lily je opravdu hodně.

Když už se nedostává pozornosti její nahotě, Lily si vždycky najde něco jiného a může to být třeba taková maličkost jako podivná manikúra. Lily se na svém Twitteru pochlubila nejnovějšími trendy a nutno teda říct, že si absolutně nedokážeme představit, jak s tím může fungovat tak, aby se jí z toho nic neztratilo.

O šmucky rozhodně nejde, Lily tam má perly a drahé kameny, takže stačí, jen aby blbě zavadila třeba během hygieny a lovit takovou perlu ze záchodu není asi nic, co byste chtěli dělat. Nicméně proti gustu… Nám to přijde už moc. Vám se to líbí?

Související články

Další články