Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Bláznivá manželka Kluse: Tamara radikálně hubne a mluví se svým kolenem!

Tamara se vedle Tomáše radikálně mění.
Zdroj: instagram.com/profimedia.cz
+ Další 2 fotografie
Tamara Klusová, ať chce, nebo nechce, je osobou veřejného zájmu. Je to celebrita, žijící s Tomášem, který je jedním z nejoblíbenějších zpěváků u nás. Jinak ji vnímá veřejnost, jinak přátelé. Tak to u slavných lidí bývá. Ale jak to opravdu je?

O Klusových kolují v pozadí šoubyznysu až neuvěřitelné historky. Jejich životní styl a vyznání jsou pro mnohé nepochopitelnou záhadou. Někomu je to naopak sympatické.

Od té doby, co se dal Tomáš s Tamarou dohromady, se hodně změnil. V současné chvíli už mu nerozumí ani jeho nejbližší. Měli jsme možnost sledovat, jak se nám z milého písničkáře stal idealista a pravdoláskař. Tomáš se z kluka, který se v minulosti rád napil, jak se sám přiznává, dostal do fáze, kdy rozesílá světlo a lásku až do nejzapadlejších koutů naší země. A fanoušci, kteří se především poslední dobou začali ohrazovat, že už je to moc, dávají vinu především Tamaře.

Všechno ale není vždy tak, jak se zdá. Tamara Tomáše sice k duchovnu přivedla, podle jeho blízkých už ji manžel dávno přerostl a ulítává si do výšin, které ani ona sama nepobírá. V souvislosti s Tomášem se už dlouhodobě spekuluje o užívání halucinogenů, díky kterým má pocit, že prozřel. Exkluzivní fotografie jsme vám přinesli ZDE

A zatímco Tomáš žije v Zemi za duhou, jak sám říká, Tamara hubne a blázní.

„Tamara je fakt hustá. Poslouchá řeč svého těla a tvrdí, že má kontakt s vesmírnou duší. Jednou se nechala slyšet, že je absolutně přesvědčená, že Klus jí je věrný. A když si jistá není, tak se ptá svého kolena,“ prozradila nám dívka, která Tamaru velmi dobře zná.

Moc nevíme, co k této informaci dodat na závěr, snad jen, že věříme, že Klus, jeho dcera Josefína, jeho manželka Tamara a její koleno budou i v budoucnosti sluníčkově v pohodě.

Související články

Další články