Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jolanda Ivana Gottová Peče celá země Mandrage

Nejnovější kauzy

Blázinec Selenu Gomez NIČÍ: Po dramatickém kolapsu neustále PROPUKÁ V PLÁČ!

Selena Gomez prý pořád pláče.
Zdroj: archiv
+ Dalších 93 fotografií
Dlouhodobé trápení Seleny Gomez (26) ve středu nečekaně vygradovalo. Nevyléčitelná nemoc, věčný stres a zborcený milostný život mohly stát zpěvačku život. V nemocnici, kde byla právě kvůli lupusu, se chovala jako smyslů zbavená. Skončila v psychiatrické léčebně, každičký den prý proplakala a v celém dramatu je prý až po uši namočený Justin Bieber (24)!

Už poněkolikáté skončila Selena Gomez za střeženými branami psychiatrické léčebny. Minulou středu zkolabovala v losangeleské nemocnici, kam přišla na vyšetření kvůli nedostatku bílých krvinek. Trpí totiž nevyléčitelným lupusem. Na ambulanci prožila hotové peklo.

Zpěvačka se prý pokusila vyrvat si ze zápěstí infuzi. To už doktoři věděli, že je zle, a tak zaveleli, že Selena musí do rukou psychiatrů. Mezitím padl ke dnu i Justin Bieber, který s ní prožil pořádný kus života. Její kolaps jen potvrdil, že Bieberova svatba s Hailey Baldwin pro ni byla poslední ránou, z níž už se sama nedokázala vzpamatovat.

A jak to vypadá v léčebně? „Jde to velmi pomalu, Selena se z té noční můry nemůže vzpamatovat. Je hrozně vyděšená a pořád šíleně pláče. Je o ni ale dobře postaráno, ti nejlepší lékaři pracují na tom, aby byla co nejdřív zase v pořádku,“ řekl zdroj americkému serveru hollywoodlife.com.

Zatím není jisté, kdy bude Selena moct léčebnu opustit. Bylo toho na ni skutečně mnoho. Nevyléčitelná nemoc a transplantace ledviny, moře práce i stesk po Justinovi. „Bieberova svatba na Selenu měla dozajista dost velký vliv,“ je přesvědčen zdroj deníku New York Post.

Držíme palce, Seleno, a věříme, že zase bude dobře!

Mohlo by vás zajímat

Další články