Zpěvačka Olga Pytlounová (32), známější pod uměleckým příjmením Lounová, se definitivně rozhodla spojit svou kariéru s Žitem 44 (44), který byl dříve známý pod jménem Daniel Landa.

Na svém Facebooku uveřejnila strašidelnou fotografii, na které, zřejmě cestou na maškarní besídku zdejšího ústavu pro duševně choré, kráčí s Žitem a dvěma „hypnoterapeuty ze Západního Německa“.

Žito 44 kdysi Lounové, která má za sebou výpravné, ale ne příliš divácky úspěšné turné, ukázal kouzlo rallye a zasvětil ji do projektu Zlatý drak a zpěvačka je mu od té doby zcela oddaná a jde po hlavě do každého projektu, který se na jeho voze, taženém kohouty, zrodí.

Abychom ale nebyli jen ironičtí a tvářili se taky trochu vážně, podívejme se, co se píše pod fotografií oficiálně, ať víme, do jakého skvělého byznysu se zpěvačka se Žitem a jeho divnými kamarády pouští:

Natáčením v kejklířském duchu na Bali s kameramanem a režisérem Františkem A. Brabcem zahájila Olga Lounová s Žitem 44 první fázi příprav na dobrodružný celovečerní film.

Tento film má sloužit jako umělecká propagace unikátního koučinkového systému Zlatý drak. V hlavních rolích mezinárodního projektu se vedle Žita 44 objeví Olga Lounová (čarodějka Lenntiah) a dva přední mnichovští hypnoterapeuté Olf Stoiber (čaroděj Antares) a Sidonie Karstensen (čarodějka Tauri).

Landa a Lounová budou absolvovat během natáčení nebezpečné podmořské scény se žraloky v zatopených podmořských světech. A právě na tyto scény se oba čeští umělci připravují s týmem profesionálních freediverů a potápěčů na dně mořské hlubiny.

Čtveřice koučů zároveň využila jedinečných lokací na Bali k natáčení umělecky laděných koučinkových videí, která budou k vidění nejpozději do konce tohoto roku v rámci spuštění hypnokoučinkové školy na internetu. Na tomto rozsáhlém projektu se vedle zmíněných protagonistů podílejí i další osobnosti z oblasti vědy, sportu a umění. Premiéru filmu plánují tvůrci na druhou polovinu roku 2014.

Olze Lounové gratulujeme a nepochybujeme o tom, že dělá lidsky i umělecky dobře!