Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023

Blažena ze Slunce, seno se vůbec nezměnila. Veronika Kánská byla ozdobou svatby své dcery s miliardářem Chladem

Veronika Kánská je stále krásná.
Zdroj: koláž eXtra.cz/Se souhlasem Richarda Chlada/Filmové studio Barrandov
+ Dalších 9 fotografií
Proměna

Miliardář Richard Chlad se konečně oženil. Se svou již manželkou Annou-Marií Kánskou si po veselce stále užívají krásných západů slunce na exotických Maledivách. A nejsou jediní. K nim na ostrov se přijela podívat i rodina, včetně Veroniky Kánské (57), maminky samotné nevěsty. Dlužno dodat, že herečka se od trilogie Slunce, seno skoro vůbec nezměnila. Podobu se svou dcerou skutečně nezapře. Redakce eXtra.cz dostala k dispozici fotky přímo z místa. 

Richard Chlad a Anna-Marie Kánská si řekli své Ano ve svátek 17. listopadu. Už předtím miliardář své manželce sliboval, že má pro ni velké překvapení. Na Maledivy, kde se obřad uskutečnil, pozval maminku své nevěsty Veroniku Kánskou, které to velice slušelo. Od dob úspěšné trilogie Zdeňka Trošky se skoro vůbec nezměnila.


Blažena je stále krásná

Veronika Kánská, známá jako Blažena ze Slunce, seno, si svatbu své dcery rozhodně nemohla nechat ujít. Spolu ještě s Richardovou maminkou Jaroslavou a jeho sestrou Ivanou si užívali západu slunce v exotice, kam je pozval právě slavný miliardář. Obě maminky novomanželů vypadaly famózně. Na veselku dorazily na tajňačku jako překvapení pro nevěstu, která to zřejmě vůbec nečekala.

"Přátelé, všem vám děkujeme za doslova desetitisíce blahopřání! Včerejší den byl plný nádherných emocí a překvapení. Zejména pro paní A. M. Chladovou…" napsal Chlad na svém Instagramu. A co se dělo pak?

Oslava Chladovy sestry

Chvilky po svatbě si zpříjemnili dalším večírkem. Chladova sestra Ivana Durdová totiž zanedlouho oslaví 60. narozeniny. "V rámci pokračování zážitkového pobytu jsme měli večeři s místním masterchefem, který nám udělal mořské plody. Zároveň jsme předčasně oslavili narozeniny mojí sestry, která oslaví šedesátku," řekl Richard Chlad pro eXtra.cz, který zároveň dodal, že nikdy nezažil tak nádherný západ slunce. Na fotky z večeře se můžete podívat v naší galerii.

Tajný vztah Kristýny a Andreje z Big Brothera. Znali se ještě před show

Související články

Další články

Nejnovější kauzy