Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci Survivor 2024

Blažek i Randová řádili v erotickém kostýmku: Herci zakrýval intimní partie jen vánoční stromeček

Komedie Na Vánoce budu gay.
Zdroj: Herminapress / koláž eXtra.cz
+ Dalších 5 fotografií
divadlo

Do pikantních rolí se herci nikdy příliš nehrnou, avšak na odvážlivce, kteří se jich ve finále chopí, je vždy i z divadelního hlediska zajímavá podívaná a často se skvělým humorem. Jinak tomu není ani v případě Martina Zounara a Filipa Blažka, kteří v divadelní komedii Na Vánoce budu gay ztvárňují ženaté muže s nelehkým životem. Nouze není ani o scény, kde mají podpatky nebo svůdné divoké oblečky. Takhle, jak je zachytili fotografové z portálu Herminapress, jste Zounara, Blažka, ale ani Martinu Randovou jako dominu ještě neviděli.

Pikantní komedie Na Vánoce budu gay vypráví o nelehkém životě zadaných heterosexuálních mužů a je plná groteskních scén, které vyústí ve velmi překvapivý a nečekaný závěr. Jak získat prosperující řetězec pizzerií a zajistit si skvělou budoucnost!? Stačí tak málo - stát se na Vánoce gayem.

Už jen název komedie z repertoáru divadla Metro řekne víc než tisíc slov. Hlavních rolí se chopili Martin Zounar a Filip Blažek, kteří se pikantních scén skutečně nebojí, což může potvrdit i redakce eXtra.cz, která na představení dorazila.

O pikantní scény není nouze

V jeden moment běhá Blažek po pódiu v podpatcích, jindy zase v erotickém oblečku s podvazkem. Mužské nádobíčko mu nezakrývá nic jiného než tematický vánoční stromeček. Zato Martin Zounar si zase užívá pozornosti Martiny Randové, kterou tvůrci komedie také oblékli do erotického prádla, ve kterém připomíná dominu.

"Vidět Filipa v podpatcích, to je pecka. On je taková gazela," řekl Zounar s úsměvem pro TN.cz. V dvojrozhovoru pak pánové ujistili diváky, že jsou si svou vlastní orientací jistí. "To neexistuje, žena je tak krásná záležitost, to by bylo absurdní," svěřili se.

Eva Podzimková o odmítnutí postelových scén: Přijdu si stará, je to trapné, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy