Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Ivana Gottová StarDance 2019 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Blanka z Jáchyme, hoď ho do stroje! překonala rakovinu i rozchod: Dnes se Marta Vančurová usmívá

+ Dalších 12 fotografií
příběh
Je tomu už 45 let, co si Marta Vančurová (71) v roli Blanky ve snímku Jáchyme, hoď ho do stroje! získala srdce diváků. Léta po natočení filmu pro ni však nebyla příznivá, v roce 2000 jí lékaři diagnostikovali rakovinu a během boje se zákeřnou nemocí ji opustil životní partner. Jam Malíř (71) si pak založil i novou rodinu s bývalou přítelkyní Anety Langerové (32) Olgou Špátovou (35).

Marta Vančurová zazářila ve filmu Jáchyme, hoď ho do stroje!, kde hrála krásnou Blanku, nebo třeba v komediálním dramatu Smrt krásných srnců. Kvůli rakovině z televizních obrazovek na dlouhá léta zmizela. U diváků byla velmi oblíbená už jen proto, jak moc byla krásná, ani vrásky získané zákeřnou nemocí a ošklivým rozchodem s životním partnerem se na ní ale nepodepsaly a dnes má stejně dokonalý úsměv, jako před lety.

Vančurové byla rakovina diagnostikována v roce 2000, zpráva o tom, že trpí zákeřnou nemocí, pro ni byla velkým zásahem. Stáhla se z veřejného dění a většina jejích hereckých kolegů ani neměla tušení, že Marta není v pořádku. S nemocí bojovala dlouhých 7 let a díky své vůli žít ji nakonec porazila. Ještě během období, kdy s rakovinou zápasila, ale přišla další rána.

Martu Vančurovou v nejtěžším období jejího života opustil dlouholetý partner a otec jejího syna Jan Malíř. S ním byla 20 let a proto, že jim sňatek nikdy nepřipadal důležitý, si ho nevzala. Ten si dokonce i založil rodinu s Olgou Špátovou, někdejší přítelkyní Anety Langerové. Malíř si ji vzal v květnu roku 2019, tou dobou už spolu ale vychovávali dceru Olgu, která se narodila roku 2017.

Herečku tyto životní bolesti nezlomily a dnes se na svět znovu usmívá. Dokonce se vrátila i k natáčení, její poslední snímek je z roku 2018 a jmenuje se Na krátko.

Mohlo by vás zajímat

Další články