Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy MS v hokeji 2019 Ewa Farna Jasmina Alagič Horoskop

Nejnovější kauzy

Blanka z Jáchyme, hoď ho do stroje! Marta Vančurová porazila rakovinu, je šik i po 45 letech

+ Dalších 12 fotografií
galerie
Pamatujete si na hvězdu filmů ze 70. let? Marta Vančurová (70) je dnes už v důchodu a možná byste ji ani nepoznali.

Zazářila ve filmech Jáchyme, hoď ho do stroje!, kde hrála krásnou Blanku, nebo třeba v komediálním dramatu Smrt krásných srnců. Kvůli rakovině z televizních obrazovek na dlouhá léta zmizela.

Vážné onemocnění překonala a v posledních letech jsme ji zase mohli začít vídat ve filmech. Nejnovější snímek, ve kterém si Marta zahrála, je drama z roku 2018 Na krátko.

Představitelka Blanky je dnes v krásném věku 70 let. Je to talentovaná herečka a během své kariéry se objevila v desítkách filmů. U diváků byla velmi oblíbená už jen proto, jak moc byla krásná. Ale ani s přibývajícími vráskami na kráse netratí. Řadě fanoušků utkvěla v paměti a jistě vás zajímá, jak někdejší hvězda vypadá dnes. Je spokojenou důchodkyní, má ráda procházky, sem tam se si ještě zahraje v nějakém tom filmu, roli babičky tří vnoučat zbožňuje a na svůj věk vypadá opravdu skvěle! Podívejte se do fotogalerie, jak moc se změnila Marta Vančurová.

Mohlo by vás zajímat

Další články