Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Blake Lively pobavila miliony fanoušků: Několik let po sobě sladila róby s kobercem

Blake Lively pobavila miliony fanoušků: Několik let po sobě sladila róby s kobercem
Zdroj: archiv Blake Lively
+ Dalších 5 fotografií
Met Gala
Stejně jako řada ostatních hvězdiček i Blake Lively (32) se zastesklo po Met Gala, které se kvůli koronavirové pandemii letos nekonalo. Při té příležitosti ukázala fanouškům, jak se jí několik let po sobě podařilo sladit šaty s kobercem. Všichni zůstali v úžasu. Na příspěvek Blake zareagovala i modelka Gigi Hadid.

Tradičně patří první květnové pondělí pompézní události Met Gala, kde se sjíždí smetánka světového showbyznysu. Bohužel kvůli koronavirové pandemii musel být večírek, na který se každoročně těší ty největší celebrity, zrušen.

Velkolepé odhalení Blake Lively

V pondělí většina těch, kteří měli na Met Gala vyrazit, dostala nostalgickou náladu, a proto zaplavili sociální sítě připomínkami na jimi oblíbenou událost. Všechny pak nejvíce zaujal příspěvek herečky a hvězdy Super drbny Blake Lively

Pohledná herečka ukázala snímky šatů, které vynesla v předešlých ročnících. Což by nebylo nijak zvlášť zajímavé. Ovšem Blake poukázala na to, jak se jí podařilo sladit večerní róbu s kobercem, a to již několik ročníků po sobě. "Když koberec ladí s Blake," napsala Lively ke svému příspěvku. Na to, jak perfektně to vychytala, se můžete podívat ve fotogalerii.

Příspěvek Blake zaujal a pobavil nejen miliony fanoušků, ale pozastavila se nad ním například i modelka Gigi Hadid, která před nedávnem oznámila těhotenství Pod fotku napsala komentář, který pobavil tisíce lidí. "Jak moc dopředu musíš dát vědět Anně, jakou barvu koberce má nechat udělat?" komentovala modelka.

Patricie Pagáčová bez servítků: Manžel byl teď za mámu, dceru chůvě svěřit nechci, přiznala

Související články

Další články

Nejnovější kauzy