Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Svatba Bohuše Matuše

Nejnovější kauzy

Blábolí nesmysly a žije ve svém podivném světě! Je snad Michal Penk znovu na drogách?

Zdroj: profimedia.cz/facebook.com
Kdysi byl hvězdou, dnes je spíše lidem pro smích. Hudebník Michal Penk má za sebou drsnou drogovou závislost, a jak to vypadá, něco by mohlo nasvědčovat, že se vrátil ke své lásce, která dokáže člověka vynést do neskutečných výšin, ale zároveň si umí vybrat krutou daň. Alespoň z toho, co píše, tak lze usuzovat.

Kdysi úspěšný hudebník se moc ve společenském dění neukazuje. Sem tam se objeví na svém profilu na Facebooku, kde neskutečně blábolí, až někteří jeho fandové mají podezření, že své nosní dírky opět zásobuje bílým práškem "Až se mě dotne první boolwarní mrdek, či nána, pustím mu do ouška něco v tomhle doušku, včetně toho, že ho ohodnotím od hlavy, včetně všech brad a bradavek až k polopatě a proplesknu obě mozkové giga poolky....tohoto člena ČTK. anebo facan přes celou pudlu," uvedl na svém profilu Penk ke skladbě od skupiny Prodigy.

Michal zjevně píše v kódech, možná vytváří nové slangové výrazy, možná za to může nějaký ten povzbuzovač nálady. Kdo ví? Michala se redakce eXtra.cz snažila kontaktovat, ale neúspěšně. Bývalá hudební hvězda si žije ve svém světě, kde jeho komentáře a statusy dokáže rozluštit jen on sám a možná jemu podobní.

Související články

Další články