Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Bizáry v Clash of the Stars: Kluk s kamením rozbil vejce o Rošťáka Svobíka a pošťuchování Datla s Freescootem

+ Další 4 fotografie

V předvečer druhého galavečeru Clash of the Star se děly věci. V rámci oficiálního vážení Kluk s kamením vychrstnul na svého soupeře Rošťáka Svobíka vejce, které o něj rozbil. Akce byla zjevně předem připravená. Došlo i na pošťuchování Datla s Freescootem.

Druhý galavečer organizace Clash of the Stars přinese amatérské zápasy známých influencerů a dalších postav veřejného života. Podle bojových pravidel MMA se proti sobě postaví v pražské hale Královka již v sobotu známé postavy YouTube scény. Mezi nimi nebude chybět Jakub Smrek alias Freescoot a Marek Valášek známý jako Datel.

Vejce do obličeje

Kromě nich diváci nepřijdou ani o zápas Ondřeje Untermüllera alias Kluka co si přišel hrát s kamením proti Leoši “Rošťáku Svobíku” Svobodovi. Ten bude ve váhové kategorii 73 kg. A právě při vážení posledně jmenovaných došlo k první bizarní epizodě. Kluk s kamením totiž po svém soupeř hodil vejce, které se na Rošťáku Svobíku rozprskly.

Oba "zápasníci" se pak do sebe na chvíli pustili. "Jak dlouho sis tenhle stand out připravoval?" dotázal se následně moderátor Untermüllera, který mu bezelstně odpověděl "Asi půl dne".

K vzájemnému pošťuchování došlo i v případě vážení Datla s Freescootem. Předzápasová show následovala vzájemné popichování na Instagramu. Například si oba soupeři měli vzkázat, že kdo prohraje, půjde dohola.

Freescoot s Datlem jsou bývalí kamarádi a jejich vzájemný souboj vznikl na popud Freescoota, který Datla vyzval na zápas prostřednictvím Instagramu. Jak je vidno, v této show nebude o extravagantní a bizarní momenty nouze.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy