Trendy tagy Čauky lidi SuperStar 2021 StarDance 2021 Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Bizarní zásah brněnských strážníků: Seniorka se zasekla v páternosteru, visela hlavou dolů

"Případ, jaký snad ani Brno nepamatuje." Tak komentují sami strážníci zásah, který absolvovali na jedné z brněnských pošt. Žena, která cestovala oběžným výtahem, totiž zůstala viset z výtahu za nohu, která se jí zasekla mezi stěnou výtahu a kabinou. Začal velmi složitý zákrok.

Když dorazili strážníci na místo, nebohou seniorku už podpírali dva muži. "Podpírat se ji snažili dva muži a strážníci je proto okamžitě vystřídali a nadlehčovali ji asi sedm minut až do příjezdu hasičů. Celou dobu sledovali její zdravotní stav a uklidňovali ji. Hasiči pak vyřízli část dřevěné konstrukce výtahu a společně se strážníky ženu vyprostili. Bolela ji sice noha, stresující zážitek ale zvládla obdivuhodně," uvádí MP Brno na svém facebookovém profilu.

"Strážníkům si ještě postěžovala na svoji nešikovnost a povzdechla si, že kdyby jí tohle někdo vyprávěl, neuvěřila by mu. Jak se jí ale stalo, že během jízdy směrem nahoru vypadla prakticky celým tělem z výtahu, vysvětlit nedokázala. Uvědomovala si jen to, že ji zaměstnalo posouvání tašky na kolečkách a manipulace s respirátorem," doplňují strážníci s tím, že ženu si pro jistotu převzali záchranáři a odvezli ji na kontrolu do nemocnice.

Zdroj náhledového obrázku a videa: Městská policie Brno

Související články

Další články