Trendy tagy Čauky lidi Survivor 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Bizarní zápasy youtuberů: Datel z Like House, Vercetti či steroidový Grznár a peprná diskuse

Dle Vincettiho je Datel křivák, kterého sledují jen děti.
Zdroj: Martin Procházka / eXtra.cz
+ Další 4 fotografie
kontroverze

V pražském klubu Duplex proběhla tisková konference československé MMA organizace Clash of the Stars, která je zaměřena na zápasy youtuberů, influencerů a dalších známých osobností českého a slovenského internetu. První turnaj se uskuteční již v lednu a jsou známy jednotlivé duely. Hlavní zápas nastane mezi hvězdou Like House Datlem a rapperem Vercettim, kteří se během konference ostře napadli. V kleci se opět objeví i kontroverzní Filip Grznár s Psycho Michalem.

První turnaj nově vznikající MMA organizace Clash of the Stars proběhne již 22. ledna 2022 v Českém Těšíně. Bude bez diváků, avšak zápas mohou sledovat fanoušci influencerů prostřednictvím PPV. Pro běžné fanoušky bojových sportů bude turnaj spíše úsměvnou podívanou, ovšem cílovou skupinu, kterou jsou zejména mladí fanoušci influencerů, zajisté zasáhne.

Datel s Vercettim to vyhrotili: Vulgarismy i potyčka

Hlavním zápasem turnaje bude střet hvězdy Like House a youtubera Marka Valáška alias Datla, kterému se v kleci postaví rapper Vercetti. Během tiskové konference došlo i na pořádný trashtalk, když Datel oznámil, že má pro Vercettiho dárek. "Rozhodně nechci dar od někoho, kdo je v insolvenci. Divím se, že sis udělal triko, doufám, že ti na to nepřijdou, mohl bys mít prů*er," řekl rapper, který narážel na influencerovy dluhy.

"Nemáš nějakej absťák, kámo, jsi docela vyklepanej," reagoval Datel, který svému soupeři daroval pleny. "Měl jsi tam zabalené pleny, kdyby ses náhodou po*ral a k zápasu se bál vůbec dojít," komentoval se slovy, že delší dobu váhal, zda se s ním chce vůbec střetnout.

"Můj problém byl v tom, že jsem měl pocit, že tě nikdo nezná. Doufám, že oceníš, že do toho souboje s tebou jdu a pomůže ti to jako mediální promo," řekl Datel, na jehož slova rapper opět tvrdě reagoval. "Tebe znají jen dvanáctiletý děti a jejich rodiče, které okrádáš. Já nejsem žádnej vyje*anej influencer, ale rapper," dodal. Během pozdějšího staredownu se do sebe pustili i fyzicky. Rapper chytil Datla pod krkem a vyhrocená strkanice byla na světě.

V dalším zápase se představí Filip Grznár nebo influencer, jenž hodil do autobusu dělobuch

V dalších zápasech se představí kontroverzní Filip Grznár, jenž nedávno vyhrál svůj první MMA zápas. V kleci se mu postaví Michal Peštuka alias Psycho Michal, který byl jeho velký kamarád a dokonce mu svědčil na svatbě. Zdá se, že přátelství ale zmizelo jako pára nad hrncem.

Dalším zápasníkem bude youtuber Danny z TvTwixx, jenž je známý jako jeden z influencerů, kteří před pár lety hodili do autobusu dělobuch. Pokus o pozornost si natočili a samozřejmě jej umístili na své sociální sítě.

Pro pány je také přichystaný zajímavý souboj dvou dívek, které se živí svým tělem. Pornoherečka Silvia Dellai se utká s tvůrkyní na Onlyfans Xholakys.

Související články

Další články