Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Clash of the Stars Jaromír Soukup

Bizarní vztah Hanychové a Soukupa: První slova Veroniky Žilkové, která se s tím nemazala

Žilková se vyjádřila ke vztahu Soukupa a Hanychové.
Zdroj: Profimedia, koláž eXtra.cz
+ Dalších 7 fotografií
Vyjádření

V poslední době se nemluví o ničem jiném, než o novém a velmi nečekaném vztahu Agáty Hanychové (37) s Jaromírem Soukupem (53). Tito dva jsou zřejmě ti poslední, které by někdo spojoval dohromady, ale je to tak. Nyní se k celé situaci vyjádřila pro Blesk i Agátina matka Veronika Žilková (60). A neodpustila si několik ironických poznámek!

Influencerka Agáta Hanychová tvoří pár s mediálním magnátem a hrdým majitelem mnoha pořadů pojmenovaných po sobě na televizi Barrandov - Jaromírem Soukupem. Tento vztah, který odhalilo eXtra.cz, sice čekal málokdo, ale opravdu se jedná o realitu a oba informace nezávisle na sobě potvrdili. „Každý má právo na kousek štěstí, včetně mě a Agáty,“ prohlásil Soukup ve svém pořadu VIP Svět.

K celé situaci se nyní vyjádřila i maminka Agáty Hanychové herečka Veronika Žilková, která také neprochází zrovna nejlehčím obdobím. Není to tak dávno, co se rozhodl její muž Martin Stropnický podat žádost o rozvod.

Sarkastické poznámky Žilkové

Zprvu se zdálo, že ke vztahu své dcery bude Žilková mlčet, protože to tak dělala i u jejích minulých vztahů. Tentokrát ale učinila výjimku. „Nebudu komentovat vztah mediálního krále a královny,“ řekla Blesku ironicky. Je tak jasné, že z tohoto vztahu není kdovíjak unešená.

„Jediné, co k tomu mohu říct, je, že se k sobě velmi hodí,“ nechala se dále slyšet, ovšem i tato poznámka byla myšlena sarkasticky. Narážela možná na fakt, že ani jednomu z nich partneři moc dlouho nevydrží, a tak je často střídají. Žilková toho sice neprozradila moc, ale i z toho, co řekla, si lze vytvořit obrázek, že by si raději přála, aby si její dcera našla někoho jiného.

No comment

Také redakce eXtra.cz kontaktovala Žilkovou s tím, co si o vztahu myslí, v odpovědi však byla značně stručnější. „Omlouvám se, ale opravdu to nechci komentovat,“ uvedla. A své si myslí i o titulku Blesku, který zněl následovně: „Král si našel královnu.“ Webu eXtra.cz totiž napsala, že jejich titulek vůbec nebude komentovat a za tuto zprávu přidala vysmátý emotikon a emotikon protáčených očí.

Související články

Další články