Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Extra Host (pořad) Peče celá země Mandrage Výměna manželek 2020

Nejnovější kauzy

Bizarní videoklip a tanec Skibidi trenduje po celém světě! Nepochopíte, dokud neuvidíte

+ Další fotografie
Little Big je ruská rave hudební skupina, založená v roce 2013 v Sankt-Petěrburgu. Jejím zakládajícím členem byl Ilja Prusikin a produkují jeden bizarní song za druhým. Pokud si pamatujete na podivní videoklip k písni My dick is Big s potetovaným týpkem a liliputkou, tak máte vyhráno! Jejich novinkou je Skibidi, která trenduje po celém světě. Umíte už tento prazvláštní tanec?

Ruská skupina Little Big proslula svým satirickým vzhledem, který odkazuje na ruské národní stereotypy a popularizující ruskou folklórní hudbu a ruskou kulturu. Kromě klipů věnujících se národním stereotypům točí skupina i různá psychedelická, parodická či jiná bizarní videa.

Autorem veškeré videotvorby je Alina Pasok. Frontman skupiny prohlásil, že do klipu skupina nikterak neinvestuje. Skupina Little Big poprvé vystoupila jako předskokan jihoafrické skupiny Die Antwoord v roce 2013.

Teď ovšem uchvátili svět svojí novinkou, která je opět šílená bizarnost! Tanec, píseň a videoklip s názvem SKIBIDI je něco, co tu ještě nebylo! I když místy připomínají také šíleného interpreta, Korejce PSY, který má na kontě hity jako Gangnam Style, Gentleman nebo Daddy.

Dost bylo slov, podívejte se na to sami!

Mohlo by vás zajímat

Další články