Trendy tagy Petr Kellner Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

BIZARNÍ VIDEO: Salma Hayek si zvolila nového kadeřníka, vlasy jí upravuje sova

+ Dalších 9 fotografií
Vtipné video
Je všeobecně známo, že kráska Salma Hayek (53) je velikou milovnicí zvířat. Je majitelkou desítky mazlíčků a ráda se jimi chlubí na sociálních sítích. Herečka nyní zveřejnila video, ve kterém představuje svého nového kadeřníka. Jde ale jen o vtip, protože oním novým kadeřníkem je sova.

Herečka Salma Hayek doslova miluje zvířata. Sama to přiznala v show Ellen DeGeneres, kde v roce 2013 prozradila, že měla okolo 50 zvířecích mazlíčků. "Mám pět koní, čtyři alpaky, jednu kočku, osm psů, jednoho křečka, pět papoušků, dvě ryby a jsem si jistá, že jsem na některé zapomněla," řekla tehdy mexická kráska. "Nevím jestli je na mém ranči něco ve vzduchu, ale zvířata se tam stále rozmnožují," přiznala Salma.

V únoru snědá kráska na sociální síti představila nového člena rodiny, a to sovu, kterou adoptovala. "Moc ji miluji," napsala ke snímku s novým mazlíčkem.

Před nedávnem vyvěsila na sociální síť další společnou chvilku se sovou. S fanoušky se podělila o video, ve kterém jí sova sedí na hlavě. "Podívejte se na mého nového kadeřníka," napsala k videu. V záběrech dále říká, že jí sova dělá i manikúru. "Kadeřnický manikér může sloužit i jako klobouk," vtipkovala Salma.

Ve videu sedí Salma na zemi a má na sobě černé oblečení na doma. Zdá se, že na sobě nemá ani kapku make-upu, ale i tak je nádherná. Salmě je už třiapadesát let a přesto vypadá lépe než kdejaká dvacítka. Podívejte se do fotogalerie na zábavné záběry z videa se sovou.

Související články

Další články