Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 StarDance 2021 Česko Slovensko má talent 2021

Nejnovější kauzy

Bizarní útok v Praze. Kopal do sanitky a po záchranářích házel injekční stříkačky

Svědky hodně neobvyklého útoku se stala posádka záchranářského vozu, která se na pražské Florenci snažila pomoci pacientovi, jemuž se v prostorech metra neudělalo dobře. Zatímco záchranáři hledali oběť pádu ze schodů, čtyřiatřicetiletý muž jim zatím ničil sanitku. Když se záchranáři ohradili, začal po nich házet injekční stříkačky s odůvodněním, že špatně parkují.

"Policisté vyběhli po eskalátorech a na místě nalezli muže, který se choval agresivně a byl evidentně pod vlivem návykových látek. Slovně napadal zakročující policisty i přítomné záchranáře, po kterých hodil igelitový pytel s použitými injekčními stříkačkami. Muž do zpětného zrcátka udeřil loktem, čímž poškodil elektronický systém jeho ovládání. Po prvotním vytěžení se muž k poškození záchranky doznal a řekl, že mu to přijde normální, když tam takto parkují," uvedl k incidentu mluvčí pražských policistů Richard Hrdina s tím, že záchranářům vznikla škoda za bezmála dvacet tisíc korun.

"Policisté čtyřiatřicetiletého muže na místě zadrželi a následnou prohlídkou u něj byl nalezen nůž, množství injekčních stříkaček a dalších věcí určených k aplikaci drog," dodává Hrdina a doplňuje, že za výtržnictví a poškození cizí věci mu hrozí až dva roky za mřížemi.


Zdroj náhledové fotografie a videa: Policie ČR pro eXtra.cz

Související články

Další články