Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

BIZARNÍ TREND: Ženy sdílí své polonahé fotografie! Ve skutečnosti to má opravdu drsné a smutné poselství

Co mají fotografie společného s brutální vraždou?
Zdroj: Instagram
+ Dalších 5 fotografií
"Tohle není důvod k vraždě," sdílí stovky žen na sociálních sítích formou hashtagu. Stalo se to trendem poté, co se dostaly na povrch detaily vraždy Tatiany Strakhovové (†19), kterou brutálně zavraždil expřítel.

Tatiana Strakhovová byla vysokoškolskou studentkou v Moskvě, kterou začátkem tohoto měsíce obzvlášť brutálním způsobem zavraždil a následně znásilnil její bývalý přítel Artjom Iskhakov.

Incident se stal předmětem rozsáhlých diskuzí po celé Evropě a samozřejmě nejvíce v Rusku. Lidé také diskutují na Instagramu zesnulé dívky. Někteří tvrdí, že za útok mohla sama, jiní obhajují dívku, kterou bývalý přítel několik hodin mučil a následně zabil.

Divky na sociálních sítích začaly protestovat poté, co bloggerka @2day4night z Běloruska zveřejnila fotografii s hastagem #этонеповодубить, což znamená „není to důvod k vraždě“.

Bloggerka své konání vysvětlila slovy: „V naší kultuře je žena obviňována za všechno. Kdyby zabila toho chlapa, byla by vinna, teď zabil on ji a lidé na jejím profilu jí to dávají za vinu! Lidé pokaždé obviňují ženu!“

Její názor se rozhodlo sdílet už víc než 6 tisíc dívek. Na podporu kromě hashtagu sdílejí provokativně polonahé fotografie a fotografie s alkoholem, protože právě lidé na sociálních sítích sdílí názor, že nahota a alkohol mohou za smrt mladé Tatiany.

Související články

Další články