Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Ivana Gottová StarDance 2019 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Bizarní snímky Terezy Kačerové (26): Bývalka zesnulého Aviciiho (†28) je schopná zveřejnit cokoliv

+ Dalších 44 fotografií
Ta se nestydí
Tereza Kačerová (26) je česká modelka známá především v zahraničí. U nás se stala virální dá se říci až poté, co odhalila, že byla přítelkyní zesnulého Aviciiho (†28). Všichni o ní vědí, že se vůbec nestydí a na sociální síť je schopna přidat snad úplně cokoliv. S čím přišla tentokrát?

Bývalá přítelkyně Dj Aviciiho se na svém instagramovém účtu chlubí kdečím. Modelka působící v zahraničí má za sebou jistě náročný rok právě kvůli smrti světoznámého dýdžeje Tima Berlinga.

Na Instagramu ji sleduje 130 tisíc lidí a skvostná modelka jim odtajní hodně. Krásná Tereza, původem z Česka, se téměř nestydí a je schopna na sociální síť pověsit snad vše. Když to zrovna není nahatá fotka s kamarádkou v bazénu, kde mají obě rozmazanou řasenku, tak je to snímek, na kterém se láduje „hambáčem“.

Tereza se rozhodně nemá za co stydět, protože i když konzumuje obrovský hamburger, stejně vypadá naprosto úchvatně. Je drobné postavy a má široký úsměv, který je doslova famózní. Není tedy divu, že jí to sluší za každé situace.

Nicméně teď na Instagram postla fotku, která je zcela nechutná. Dá se říct, že jí to na fotce sluší, ale to, co má na obličeji, je naprosto odporné. Těžko by se hledal někdo, komu by se z fotky nezvedl kufr. Při pohledu na snímek se vám doslova zamotá žaludek. Pokud právě svačíte, rozhodně se do fotogalerie nedívejte. A pokud jste zvědaví, prohlédněte si fotogalerii, protože desátý snímek vás zcela zaskočí!

Mohlo by vás zajímat

Další články