Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Monika Štiková koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Bizarní smrt v Kambodži: Policie našla oběšený pár, prý se jedná o sebevraždu!

Na Vánoce se vzali a na Silvestra spáchali sebevraždu!
Zdroj: facebook.com
Britský pár Robert Wells a Imogen Goldie byli nalezeni mrtví v pronajatém pokoji v Kambodži. Těla byla nalezena svázána, s roubíky v puse a páskami na očích. Přesto se případ vyšetřuje jako sebevražda.

Vedle mrtvých těl byl nalezen dopis na rozloučenou. Ukončili své životy kvůli psychickým problémům. Podle výpovědi Robertovy matky to byl nerozlučný pár. V Kambodži se o Vánocích tajně vzali. Den poté Robert svou matku kontaktoval, aby jí šťastnou novinu oznámil. To bylo naposledy, co o něm slyšela. Podle pronajímatelů chatky se pár potýkal s jistými finančními problémy.

Imogen byla muzikantkou. Její matka uvedla pro Mirror.uk, že její dcera byla velmi citlivou duší a nezvládala žít v dnešním světě. Rodiny mladého páru jsou zničeny smutkem.

Společnou sebevraždu měli novomanželé spáchat na Silvestra, kdy Imogen slavila narozeniny. Jak se pár dokázal oběsit se zavázanýma rukama za zády, roubíky v ústech a páskami přes oči, zatím není známo. Policie bizarní sebevraždu stále vyšetřuje.

Související články

Další články