Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hrdinové ze záchranky StarDance 2019 Horoskop Počasí

Nejnovější kauzy

Bizarní skandál na Slovensku: Ředitelka mateřské školy byla namol, udal ji starosta!

+ Další fotografie
Opilá ředitelka
Slovenskem teď doslova otřásá skandál, který působí jako hodně špatný vtip. Katarína K. (52), učitelka a zároveň ředitelka mateřské školy v obci Mlynica, byla v době výkonu práce opilá. Přivolaným strážníkům nadýchala 1,67 promile. A to není vše! Ten, kdo ji práskl, byl starosta obce Július Vachmanský!

Slovenská média informují o tom, že Katarína K. je v oboru matadorkou a lidé v okolí by u ní takový skandál nečekali.

Celý incident se odehrál takto: Policisté Katarínu nachytali opilou minulý pátek odpoledne. Ředitelka mateřské školy nadýchala 1,67 promile. Tím, kdo policisty na místo přivolal, byl místní starosta Július Vachmanský. Jednal tak z toho důvodu, že ho na opilou ředitelku upozornil anonym.

Podle informací slovenského webu pluska.sk nese Katarína celý incident hodně špatně. Do práce nechodí, vzala si raději dovolenou a cítí se provinile.

„Starosta na ni neměl volat policii. Chápu, že šlo o ohrožení dětí, hlavní ale je, že se jim nic nestalo. Podobné věci by se měly řešit bez humbuku. Katka tu učila přes dvacet let, nezasloužila si to,“ řekl pro výše uvedený server muž, který žije v okolí mateřské školy, kde Katarína učila.

A podobně reagují i učitelky z mateřské školy. „Paní ředitelka je skvělá pedagožka a skvělý člověk. Všem nám je to líto, ona sama se z toho nemůže vzpamatovat,“ řekla jedna z kolegyň.

Problém je, že v době, kdy si Katarína „cucla“ alkoholu, nesla zodpovědnost za 18 dětí. Ne všichni si v práci mohou dát skleničku…

Mohlo by vás zajímat

Další články