Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 StarDance 2021 Česko Slovensko má talent 2021

Nejnovější kauzy

Bizarní parodie Columba? Hamáček sklízí za předvolební klip salvy smíchu

Bizarní parodie Columba? Hamáček sklízí za předvolební klip salvy smíchu
Zdroj: Se svolením Jana Hamáčka
Volby 2021

Jan Hamáček (ČSSD) je v předvolební kampani spíše upozaděn, když už se s ním ale objeví nějaké video, stojí to za to. Šéf sociálních demokratů na sebe nedávno upozornil například tím, že vlezl do ringu se zápasníkem MMA Václavem Mikuláškem. Tentokrát se zase politik prezentoval v možná až přehnaně vážném spotu, kde se prezentuje jako drsný detektiv Columbo. Také se mu za to řada lidí pořádně vysmála.

Jan Hamáček čelí v nadcházejících volbách přetěžkému úkolu. Z pozice předsedy se musí pokusit vytáhnout ČSSD z marastu a dostat svou stranu alespoň do Sněmovny. Kampaň sociálních demokratů je ale zatím nevýrazná, a když už na sebe něčím upozorní, jsou to spíš až komická vystoupení, jako třeba "hustá dvojka" Jany Maláčové a Matěje Stropnického nebo staredown v ringu Hamáčka a zápasníka Václava Mikuláška.

Právě šéf ČSSD teď přidal do bizarní sbírky další příspěvek v podobě dvouapůlminutového videa. V něm se Hamáček v béžovém baloňáku prochází šedivou, vylidněnou Prahou, občas si dopřeje elektronickou cigaretu a silně připomíná parodii na inspektora Columba. Do toho zaznívají hlasem předsedy úspěchy strany i výčet toho, proč by měli lidé volit ČSSD.

Chybí tančící Maláčová

Přestože Hamáček, respektive jeho PR tým, čekal úspěch videa, sklidil spíš výsměch. "Jste normální? Najděte si normální PR agenturu, přečtěte si, co vám na to říkají lidi a začněte dělat nějakou politiku. Zatím jen hlásáte nesmysly a snažíte se natočit detektivku. Přesně na tohle lidé určitě uslyší, ještě aby Maláčová začala tancovat a je to už úplně dokonalá groteska," napsal v komentářích Bořek.

"Už rozumím, proto byl tak dlouho lockdown a lidé nesměli na ulici, to aby bylo možné natočit tuhle parádu. Tak klika, že u toho nemluvíte, takovej dlouhej text, to bychom byli nejspíš zavření doma ještě teď," všímá si Marek toho, že ve videoklipu jsou nezvykle vylidněné ulice Prahy. Podobných komentářů je přitom v diskuzi pod videem plno. Tohle si sociální demokraté od videa zřejmě neslibovali...Související články

Další články