Trendy
válka na Ukrajině EURO 2024 Clash of the Stars 8 Filmový festival Karlovy Vary 2024

Bizarní pár s více než 30letým věkovým rozdílem: Co s takovou mumií, reagují lidé

Bizarní pár s velikým věkovým rozdílem.
Zdroj: Archiv I am Quran, koláž eXtra.cz
Předchozí Další
+ Další fotografie
Čtenáři reagují

Americký pár Quran (23) a Cheryl (60) od sebe dělí sedmatřicet let. Jim to ale vůbec nevadí a svou lásku rádi prezentují na sociálních sítích. Když o nich vyšel článek, vyvolal mnoho rozporuplných reakcí. Většina lidí má za to, že se jedná o vtip nebo je se ženou mladší partner kvůli penězům. 

Společnost si už pomalu zvyká na to, když je muž ve vztahu o mnoho let starší než partnerka. Ale pokud je tomu naopak, veřejnost na to stále ještě kouká skrz prsty. Zvlášť, pokud se jedná o tak drastický věkový rozdíl. Velmi smíšené pocity mají lidé na sociálních sítích z Američanky Cheryl (60) a jejího o sedmatřicet let mladšího partnera Qurana (23). Žena totiž vypadá, že by mu mohla dělat rovnou prababičku.

Střet různých generací

Snímky zamilovaného páru nebudí zrovna pozitivní reakce. Jako já nemám problém s věkovým rozdílem 10-15 let, měla jsem taky staršího přítele, ale tohle už mi připadá jako fakt hodně,” myslí si jedna z uživatelek. „Je to střet generací. A kdo to nepřizná, lže,” napsala žena.

„Já jsem sice na starší, ale ne na fosilie,” píše komentující a reaguje na vzhled Cheryl, která má viditelně hluboké vrásky na obličeji, tenké ruce a nohy a svraštělou kůži po celém těle.

GLOSA: Mikýřova úžasná pouť Survivorem. Mikyska vyhrál právem, ale pomohla mu zbabělost a krátkozrakost soupeřů

Související články

Další články

Nejnovější kauzy