Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karlos Vémola koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

BIZARNÍ NEHODA NA MOTORCE: Mladík spadl a napíchl se bradou na tyč silničního zábradlí!

Nehoda vypadá dost bizarně.
Zdroj: profimedia.cz
Bhavnalo Kant z Indie se vracel s kamarádem na motorce v noci domů. Jenže jel moc rychle, ztratili balanc a z motorky vyletěli. Jeden z mužů skončil na tyči silničního zábradlí s propíchnutým krkem.

Bhavnalo Kant z Indie měl obrovskou smůlu. V noci se vracel s kamarádem domů na motorce, jenže najednou ztratili balanc a oba dva z motorky vylétli. Jeden z mužů skončil na tyči silničního zábradlí, a navíc se napíchl tak, že si prorazil spodní část brady a tyč mu vyjela pusou ven.

Jeho kamarád skončil na zemi a nic se mu nestalo. Když viděl svého kamaráda, byl v šoku, ale hned běžel na policejní stanici pro pomoc. Nehoda vypadá opravdu bizarně, ale muž jako zázrakem přežil. Záchranáři byli rychlí a pohotoví, a navíc tyč minula důležité tepny. Tohle vidět možná nechcete, takže pokud jste slabší povahy, rozhodně se nedívejte do fotogalerie.

Související články

Další články