Trendy tagy Čauky lidi Survivor Česko 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Bizarní mord! Žena (136 kg) zavraždila partnera tím, že ho schválně zasedla!

Windi na fotografii s přítelem, kterého zavraždila.
Zdroj: Facebook
+ Dalších 5 fotografií
děsivá vražda
Windi Thomas (44) spáchala v březnu letošního roku velmi bizarní zločin. Američanka, jejíž váha dosahuje na neuvěřitelných 136 kilogramů, zavraždila svého přítele tím, že ho zasedla! Původně jí za zločin hrozilo 20 až 40 let ve vězení, ale k vraždě se přiznala a tak je trest snížen na 18 až 36 let.

Keeno Butler zemřel ve svých 44 letech jednou z nejbizarnějších smrtí vůbec. Windi Thomas ho v zápalu hádky zasedla, v důsledku čehož došlo u něj došlo k udušení Windi u soudu potvrdila, že když došlo mezi ní a jejím přítelem k potyčce, byla pod vlivem alkoholu a sháněla kokain. Zasednutí navíc nebylo to jediné, čím na svého přítele útočila - bodla ho nožem do ruky a udeřila nohou od stolu.

Windi Thomas teď čeká na rozsudek, který by měl zaznít už 21. prosince. Podle sestry Keena Butlera se tato událost dala očekávat. Pro Erie Times-News vypověděla, že vztah mezi Keenem a Windi byl komplikovaný. Prý dokonce bratrovu partnerku prosila, aby ho nezabíjela. "Zasloužila by si rozsudek 40 let a víc," dodala.

Butlerova rodina teď truchlí. Na světě po něm zůstala dcera, dvě vnoučata, maminka a devět sourozenců.

Související články

Další články