Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 komunální volby 2022

Bizarní hubnoucí metoda: Nechte si secvaknout pusu, je to levné a už se nenajíte!

Bizarní hubnoucí metoda: Nechte si secvaknout pusu, je to levné a už se nenajíte!
Zdroj: Pixabay a Univerzita Otago
Extra bizár

Chcete zhubnout do plavek? Nechte si k sobě secvaknout zuby a už se nenajíte! Protlačíte do sebe tak maximálně něco k pití. Jedná se o spolehlivou a levnou metodu.

Potřebujete zhubnout? Nechte si secvaknout zuby

Přejete si shodit nějaké to kilo navíc do plavek? Nechte si secvaknout zuby! Po aplikaci speciálních magnetů do úst už pusu neotevřete na víc než dva milimetry. Hamburgerům a chipsům tak můžete dát sbohem. Projde do vás maximálně tekutá strava. Mňam!

Proč by takovýhle mučicí stroj někdo vůbec vynalézal? Do roku 2030 se bude skoro 60 % populace na planetě potýkat s nadváhou či obezitou, tvrdí odborníci. Ti se rozhodli proti nezdravým chutím bojovat opravdu kuriózní metodou. Když se člověk nenají, nemá ani jak přibrat.


Speciální pant vám zavře pusu

Pokud se secvaknutí zubů z nějakého důvodu bojíte, možná vás překvapí, že se zařízením můžete normálně komunikovat s okolním prostředím a dokonce v klidu dýchat. Napijete se navíc třeba i vody. Jediné, čeho se nedočkáte, je vypečené kuřátko nebo vepřové kolínko. Jídlo je s takovým pantem v hubě zkrátka tabu.

"Je to ponižující," útočili na univerzitu v Otagu na Novém Zélandu, která s revolučním vynálezem přišla, někteří jedlíci. Netradiční dieta každopádně slibuje víc než tři kila týdně dole! K dispozici vám bude i nouzové zařízení, které pant povolí, pokud byste se zrovna dusili anebo dostali panický záchvat. Co si o stroječku na hubnutí myslí odborníci? Jedná se o levnou alternativu k náročným operacím. O vynálezu, který slibuje budoucnost hubnutí, informoval britský deník The Sun.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy