Ellen Henry si přijela do kalifornského městečka Santee vyfotit proslulou strašidelnou stodolu na pozemku Edgemoor, ale z její prázdninové fotky vylezlo daleko zajímavější překvapení než ektoplazma mrtvého podkoního, či co to tam vlastně straší.

Sedmého května namířila svůj digitální foťák na vrchol domu, o kterém se v okolí povídá, že vykazuje paranormální jevy a řádí v něm poltergeist, a přitom se jí povedlo zachytit něco, co všem záhadologům zvedá krevní tlak.

Ellen zpočátku vůbec nevěděla, co se vlastně na nebi nachází, její prvotní domněnka byla ta, že se jedná o vadu na displeji, ale nakonec po přiblížení na počítači zjistila, že se nejspíš jedná o UFO. Příběh je o to záhadnější, že dáma nezaslechla žádný hluk a navíc po pořízení této osudové fotky přestal foťák bez zjevných příčin fungovat.

Ať je to, co chce, objekt vypadá rozhodně podivně a jakoby snad ani nebyl z toho světa. Teď už jen chybí pořádný důkaz o tom, že jsou mimozemšťané mezi námi. A budeme muset přepsat učebnice dějepisu.