Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Kokain v Česku

Nejnovější kauzy

Bizarní fotka z dovolené: Američanka si fotila dům duchů a nečekaně při tom zachytila UFO

Strašidelná stodola na statku Edgemoor. Ellen Henry si chtěla vyfotit duchy,
místo toho se jí povedlo ulovit UFO.

Ellen Henry si přijela do kalifornského městečka Santee vyfotit proslulou strašidelnou stodolu na pozemku Edgemoor, ale z její prázdninové fotky vylezlo daleko zajímavější překvapení než ektoplazma mrtvého podkoního, či co to tam vlastně straší.

Sedmého května namířila svůj digitální foťák na vrchol domu, o kterém se v okolí povídá, že vykazuje paranormální jevy a řádí v něm poltergeist, a přitom se jí povedlo zachytit něco, co všem záhadologům zvedá krevní tlak.

Ellen zpočátku vůbec nevěděla, co se vlastně na nebi nachází, její prvotní domněnka byla ta, že se jedná o vadu na displeji, ale nakonec po přiblížení na počítači zjistila, že se nejspíš jedná o UFO. Příběh je o to záhadnější, že dáma nezaslechla žádný hluk a navíc po pořízení této osudové fotky přestal foťák bez zjevných příčin fungovat.

Ať je to, co chce, objekt vypadá rozhodně podivně a jakoby snad ani nebyl z toho světa. Teď už jen chybí pořádný důkaz o tom, že jsou mimozemšťané mezi námi. A budeme muset přepsat učebnice dějepisu.

Mohlo by vás zajímat

Další články