Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 StarDance 2023: kompletní přehled

Bizarní dárek: Umělec nabízí čokoládový odlitek řitního otvoru

Magnus Irvin je velmi originální umělec, který se kromě malování obrazů zabývá odlitky řitních otvorů.
Zdroj: Se souhlasem M. Irwina / koláž eXtra
+ Další 2 fotografie
zajímavosti

Místo otřelých dárků, jako je luxusní parfém či diamantový šperk, odlitek vašeho řitního věnečku? Britský umělec Magnus Irvin vám odlije vaši originální řiť a následně z ní vyrobí luxusní čokoládovou pralinku. Jen se zakousnout.

Slovo „čokodíra“ zní v našich končinách velmi hanlivě. Svérázný britský umělec Magnus Irvin však tento pojem vzal za správný konec a hanlivé vyznění zcela vymazal. Umělec totiž začal odlévat anální věnečky ze sádry, ze kterých následně vytvoří formičky, podle kterých vyrábí čokoládové pralinky. Byznys je to údajně velmi zajímavý, o zákazníky s pikantními požadavky prý nemá nouzi.

Mléčnou, bílou, nebo hořkou pralinku? Magnus Irvin, který působí v Anglii, před několika lety rozjel tak zvláštní obchod, že si lidé původně klepali na čelo. Nikdo by tenkrát nehádal, že se tento zajímavý nápad tak chytne. Prostřednictvím své webové stránky dnes ve velkém prodává „jedlé řiťky“.

Klientovi nejprve odlije jeho řitní otvor, případně protějšku klienta. Do odlitku ze sádry vyrobí přesnou formu zadku, do které následně nalije čokoládu, dle zadání a chuti zákazníka. V případě zájmu může do čokolády nasypat drcené oříšky či cokoliv, co má kdo rád. Není to krásný dárek?

Výsledný produkt se samozřejmě prodává v luxusních krabičkách stejně jako parfém či drahé hodinky. Pokud je zákazník opravdu náročný a má nadupanou peněženku, populární umělec Magnus Irvin začal nabízet také odlitky ze zlata, to je teprve luxus!

Magnus Irvin je svérázný umělec, který se věnuje také velmi významně malování, velmi rád experimentuje, což je koneckonců vidět i v jeho „sochařské“ tvorbě.


Tajný vztah Kristýny a Andreje z Big Brothera. Znali se ještě před show

Další články

Nejnovější kauzy