Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jaromír Jágr koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Bizarní český Tiger Woods: Tvář modela, kérky od hlavy až k patě a babička v Ordinaci v růžové zahradě! Uhodnete, čí je to vnuk?

Adam Rajmont si zahraje v srpnu s mistry. Bude mu Hüttnerová dělat caddyho?
Zdroj: Václav Šebek

Český golf zatím na svou hvězdu schopnou konkurovat světu teprve čeká. Stát by se jí zjevně chtěl účastník Czech PGA Tour Adam Rajmont, profesionální golfista s tváří modela, který se stal jedním ze čtyř Čechů nominovaných na vrcholný evropský golfový podnik, který v srpnu hostí resort Albatros nedaleko hlavního hvězda.

Po boku golfových hvězd Miguela Angela Jimenéze či Franceska Molinariho bude mít Česko skutečně neortodoxního reprezentanta, který se pyšní tetováním na velké části těla, což je v golfové komunitě velmi nezvyklé.

Pokérovaný krasavec z Prahy se šikovnýma rukama má navíc zajímavé rodinné vazby. Jeho babičkou je totiž hvězda Ordinace v růžové zahradě, herečka a malířka Iva Hüttnerová, která je na vnoučka jistě jaksepatří pyšná. Pokusíme se od ní zjistit, jak to má chlapec aktuálně s děvčaty, zdali se náhodou nechystá na turnaj coby caddy a také jestli si je opravdu jistá, že ví o všech kérkách, které má vnouček po těle, protože oficiálně jich většinu dovedně skrývá.

Související články

Další články