Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jaromír Jágr koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Bizarní Anička Dajdou je smutnou postavou! SuperStar jí vzala šanci na lásku

+ Další 2 fotografie
Byla královnou SuperStar. Ale v negativním slova smyslu. Smál se jí celý národ. Řeč je o dnes dvaatřicetileté Aničce Gleisnerové, kterou veřejnost zná pod přezdívkou Anička Dajdou.

V únoru 2004 získala neuvěřitelných 112 645 hlasů na internetu, když se rozhodovalo o tom, koho lidé vyberou do Hvězdné pěchoty. A v polovině června 2004 vyhrála post generála Hvězdné Pěchoty, když získala 27 744 hlasů! Mezitím nafotila reklamu na alkohol a nenatočila žádnou desku.

To je životní příběh Aničky Dajdou. Kvůli tomu zažila hodně zlého. Všichni se jí smáli. Na maloměstě zažila peklo. „Bylo to smutný. Zpívat se už nesnaží,“ uvedla pro eXtra.cz její maminka.

„Anička na SuperStar už nekouká. Ani já se už nekoukám,“ uvedla matka Aničky. Tvrdí, že soutěž jim ublížila. Anna 10 let sháněla práci. Nikdo ji nechtěl v Mladé Boleslavi zaměstnat. Nemá ani přítele. Anna je přesvědčená, že popularita jí ublížila – celý rozhovor s její maminkou najdete zde.

Související články

Další články