Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Bizár z Facebooku: Za tyto fotografie děti svým rodičům poděkují

Proč tuto fotografii rodič fotil?
Zdroj: facebook.com
+ Další 4 fotografie
Když máte doma dítě, určitě je u vás pořád veselo. Ať už vám malý potomek udělá cokoliv, musíte ho u toho okamžitě vyfotografovat a zvěčnit. Abyste se pak nad něčím mohli za pár let zasmát. Jenže za některé snímky vám vaše děti opravdu poděkují.

Většina rodičů po narození potomka zblbne a všechny fotografie dává na sociální sítě. A vůbec je nezajímá, že to třeba někoho nezajímá. To, co udělalo jejich úžasné, krásné a talentované dítě, přece musí zajímat všechny.

Jenže si také neuvědomují, že svoje děti tak trochu ztrapňují. Smutné je i to, že si to vlastně zatím neuvědomují ani jejich děti. Jenže za pár let se budou stydět a rodičům pěkně poděkují. Proč to matky a otcové dělají? Nebylo by lepší si založit fotografii do alba a neotravovat tím lidi na Facebooku?

Fotografie mají být většinou vtipné, ale mnohdy se to nepovede. Takže děti se fotí bez těla, s dinosauřím ocasem vepředu, na jedné fotografii dokonce dívka krmí svoji malou sestřičku nohou – tedy drží nohou láhev od mléka.

Podívejte se na další bizarní fotografie, které dávají rodiče na Facebook. Tohle by vás nenapadlo ani v tom nejhorším snu.

Související články

Další články