Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) Počasí požár v Bohumíně

Nejnovější kauzy

BIZÁR Z FACEBOOKU: Už je to tady zas! Potřebuje každý stát svého Trumpa?

Jen vidím ten obličej a začíná mi tikat v jednom oku.
Zdroj: facebook
Je zajímavé, jak se před volbami objevují postavičky, ze kterých si můžeme dělat srandu, a s radostí tak pochopitelně činíme. Ale ona s nimi možná ve finále taková sranda nebude. Tahle paní, tahle kandidátka, je někdo, komu se teď smějeme. Vlastně z toho všeho jde ale strach. Z jisté germanizace, z trumpovství, z toho, že ji ta stupidnější a mnohem větší část národa může možná následovat, protože v tom, co ta bába říká, vidí pomoc, naději. Nepřipomíná vám to někoho?

A teď si to jako pojďme říct. Objeví se taková nemocná paní. Která se rozhodne kandidovat na prezidentku, protože se, jak sama ráda hlásá, vyjadřuje bez politické korektnosti. Ve skutečnosti se vyjadřuje především bez politické znalosti. Je to špatná herečka a stejně tak špatná zpěvačka, která žila v Německu a rozhodla se vrátit do vlasti, aby s příchodem migrantské vlny udělala všemu přítrž a udělala si obří hitlerovskou základnu, což se jí možná velmi pomalými kroky podaří.

Tak si udělala facebookovou stránku. A točí videa, chodí na protesty a zbrojí proti imigrantům, studentům, lidem, co nejsou bílí. A lidi k ní pomalu, ale jistě kulminují. Jediné, co nás může držet v jistotě, že tahle její partička nebude mít takovou sílu, je to, že k ní inklinují pouze maloměstské oplácané ženy s levným make-upem a inteligencí mloka. A pár postarších pánů, co by paní Janu ojeli v záplavě superlativů o bílých čistých pracujících lidech.

Vysvětlují to tím, že mají strach. Omílají nepodmíněně dokola znásilňování žen, znásilňování dětí, napadání a vypalování vesnic. Já to chápu. Jste imbecilní, kulturně prázdná sorta bezmozků, to je úplně v pohodě. A teď už máte i vůdce. To už není tak v pohodě.

Takže teď jinak. Tahle nevzdělaná, neinformovaná, nelogicky se vyjadřující paní s hlasem, za který byste jí dali z fleku granát, se povyšuje nad lidi jiné barvy či přílišného vzdělání. Některé ze statusů píše dokonce německy. NĚMECKY!

Místopředsedkyně neformálního politického uskupení DIS ÚK. To si, prosím vás, taky přečtěte, ty její příspěvky. A pokud s tím souhlasíte, kam se mám sakra odstěhovat, abych nemusela žít v tomhle? A s vámi?

Související články

Další články