Trendy tagy Petr Kellner Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

BITVA O RYBNÍK: Alex Mynářová se rve za manžela jako lvice a hádá se s televizí

Zdroj: profimedia
+ Dalších 8 fotografií
Boj s ČT
Manželka hradního kancléře Vratislava Mynáře si prochází nelehkým obdobím. Alex Mynářová si postěžovala, že ji mají pronásledovat reportéři České televize. Ti pracují na kauze rybníku, který Mynář před třinácit lety postavil bez povolení. Na novináře podali trestní oznámení.

Alex Mynářová nemá chvíli klidu! Zájem novinářů o jejího manžela Vratislava Mynáře, který je prezidentovým kancléřem, je kvůli rybníku postavenému na černo vysoký.. Nemůže prý ani v klidu vypravit syna do školky.

"Hyeny z Reportérů ČT Vojtěch Srnka a Adéla Paclíková dnes ráno čekali u domu, kde bydlíme. Dožadovali se natáčení s mým manželem, který jim dal den před tím jasně najevo, že si nepřeje být natáčen a poskytl jim odpověď. Nebyl tak důvod pro to, aby se takto chovali," postěžovala si Alex na Facebooku.

Mynářová, která v minulosti působila jako moderátorka na České televizi, teď své bývalé kolegy nemůže ani cítit. "Každé ráno vozím našeho syna do školky. Je pro mě krajně nepříjemné až stresující se muset pokaždé rozhlížet kolem sebe, jestli našeho syna či mě někdo nenatáčí. Je to vpád do soukromí, je to hyenismus a v neposlední řadě porušování kodexu ČT!" hřímala.

Na reportéry Srnku a Paclíkovou podal Vratislav Mynář trestní oznámení, podle něj porušili osm závazných ustanovení Etického kodexu České televize. "Musí zákony a předpisy respektovat jen běžní občané, zatímco někteří redaktoři ČT nemusí respektovat vůbec nic, dokonce ani vlastní pracovněprávní normu a obyčejnou lidskou slušnost?" zeptala se závěrem evidentně rozladěná Mynářová.

Související články

Další články